Komputer do 1000zł

Lepsza nagrywarką od PIONEER DVD+/-RW DVR-215D będzie: Samsung SH-S203B - 74zł mi pasuje Płyta główna i procesor lepszego zakupu nie można zrobić !!

Mariosti* ,

U mnie na P31, kiedy nie chce wstać na jakiś ustawieniach to bootuje do tego momentu, aż sama sobie przywróci ustawienia fabryczne(nie zdarzyła mi się jeszcze sytuacja kiedy musiałbym wyciągać bateryjką lub spinać zworkę) . Sam dokładnie nie widziałem dual-bot, bo ze sprzętem to mam komunikacje tylko przez internet lub to co sam sobie do własnego domowego pc kupie. Ale jakoś wydaje mi się to być denerwujące.

U mnie też tak jest, ja tylko raz musiałem wyjąc bateryjkę bo przegiąłem z timingami pamięci, ale tak to już z 200 razy komp dual-resetował.

http://www.cdrlab.pl/article_strona_645 … anymi.html tu masz Pioneer i porównanie do Samsunga

To sobie myśl że ten syfiasty Samsung jest lepszy :hahaha:

Samsungi są głośne, kiepsko nagrywają płyty, bardzo awaryjne jedyna ich zaleta to bardzo dobra korekcja błędów.

hehehe :slight_smile: ale żeś napisał wszystko na odwrót

Czyli twierdzisz że pionki są głośne, bardzo awaryjne i kiepsko nagrywają płyty ?? ciekawe brednie.

Sam masz samsunga i polecasz tylko samsunga, bo inne firmy są dużo gorsze ?? chyba nawet do czynienia nie miałeś z pionkami a ja miałem i nie tylko z nimi bo z Asusami, LG, Nec, lite-on i właśnie z Samsungami też.

Wypowiedziałeś się na temat Samsunga, wiec na jego temat odpowiedziałem, a nie do Pioneera. ?? Sam mam Samsunga i jest dobry jak dla mnie. :stuck_out_tongue:

No i wyszło szydło z worka - polecasz to, co sam masz.

LOL a ja mam LG i jak dla mnie też jest dobry. A mimo to go nie polecam.

Ja sobie jakiegoś siana nie dam wcisnąć, sam wybierałem i jestem zadowolony :stuck_out_tongue: Ty nie masz Pioneer’a, a zachwalasz :stuck_out_tongue:

Ale miał do czynienia

Z Samsungiem nie miałeś nic do czynienia :stuck_out_tongue:

Miałem niestety i już nikomu nie polece nagrywarki Samsunga a poprawnie szajsunga

Pewnie lubisz Foxconna :slight_smile: Ja tam nie patrze na markę, a to co jest tanie i dobre

I to się samo zaprzecza.

:?

I dobrze, przynajmniej nie poleca tylko tego co sam ma, a dobry sprzęt.

Nie jestem fanboyem Foxconna niestety, ale ty Samsunga tak

Też nie patrzę, ale niestety nagrywarki Samsunga nie są dobre, kiedyś były dobre.

a co jest złego w Foxconnie? Foxconn P35A-S to jedna z najlepszych płyt w tym przedziale cenowym

a podaj zalety twojego “cudownego” samsunga

No tak naprawde, to chyba Gigabyte P35C-DS3R jest najbardziej opłacalny, kosztuje około 260 zł a ma obsługę DDR3 i się świetnie kręci.

Foxconn P35A-S najlepsza w cenie??, nie bardzo, teraz to może już tak, bo staniała, ale wcześniej nie była. Tańsza jest Gigabyte’a i mi wydaje się że lepsza. Co do samsunga szybki czas dostępu i czyta i dobrze nagrywa DVD