Komputer do 1000zł

I następną płytę bardzo dobrą krytykujesz, zworki to nie jest problem :?

Ja bym radził wziąść tą karte Palit XpertVision Radeon HD3850 dużo wydajniejsza od 8600gt a cena wmiare podobna 250zł.

człowieku nie mów za mnie co ja i gdzie, kiedy, bo ja nie jestem od tego byś mnie obrażał w ten sposób jeszcze, ktoś pomyśli ze tak myślę i do tego może mnie pomylić z tobą

Ludzie! Skączcie już! Ja chce kupić koledze komputer za 1000zł a wy tutaj sie kłócicie o płytę główną która i tak nie zmieści się w cenie!

Chyba już ostateczny konfig to:

Lub jeśli kolega nie bedzie chciał to grafa będzie:

Asus Radeon HD 3650 256MB DDR3 PCI-E BOX 200,00

Dobry zestaw za cenę 1000zł?

O co ci chodzi ?? :expressionless:

O to mi chodzi ze ja nic takiego nie napisałem ze jest zła, a ty tak napisałeś. Więcej nie będę tu śmiecił postami.

zestaw ok… tylko nie spodziewać się po tych pamiątkach czegoś wspaniałego w oc.

No podobno nie będzie OC.

dobry… ale po co ten Radek od asus’a… ten w configu Gainward jest ok… zostaw go

jeśli chodzi o oc… to rzeczywiście nie będzie to nic nadzwyczajnego… ale coś tam wyciągniesz :wink:

No jakbyś, czytał uważnie to kolega nie robi OC.

oj 1000MHz z pamięci mu wystarczy :stuck_out_tongue: Ale procesor powinien być podkręcony bezwzględnie.

Jeśli chodzi o OC to jak już parę razy pisałem to nie będzie podkręcany.

A tak z ciekawości zapytam, to w dlaczego uważacie że nie wyciągnie się nic z tego zestawu? Dużo czytałem i ludzie pisali że ten procek z tą płytą jest bardzo dobry do podkręcania. A jeśli chodzi o RAM to wg. mnie Patriot to bardzo porządna firma.

No bo jest.

Patriot, dobra firma ale nie te ramy.

no do podkręcania to patrioci po prostu się nie nadają ;)… poza tym cena mówi sama za siebie :wink:

jeżeli chodzi o te podkręcanie… nie trzeba mieć tylko procka dobrego aby się kręcił… pozostałe podzespoły również są ważne :wink:

Djablo , no to będzie o/c czy nie będzie w końcu?

Jezu. Co was to obchodzi czy będzie kręcił czy nie ?

Ile jeszcze razy ma to napisac ?

:x

To ramy z segmentu Value Select, tak więc zależy od sztuki czy nadają się do podkręcania.

No właśnie, pisałem to do milan.torun o nadal przy OC.

No więc tak. Kupiliśmy takie coś i złożyliśmy w domu:

Cały zestaw jest super. Tylko zawiodłem sie trochę na Was. Poleciliście sprzęt który nie da się złożyć w 100%!

Dysk twardy oraz nagrywarka DVD są na SATA. No i dobrze ale zasilacz ma tylko jedno złącze zasilające SATA!! Czyli nie da się złożyć tego PC w 100%. Dobrze że miałem w domu przejściówkę ze zwykłego złącza na SATA i sprzęt złożony.

Na przyszłość, jak polecacie to sprawdzajcie czy sie wszystko połączy ze sobą.

Pozdrawiam! :slight_smile:

wszystko jest ok ale przecież do mobo dodają przejściówkę… chyba że nie masz BOX-a…

PS. ale i tak nic lepszego nie znajdziesz za 1000zł… a przejściówki to sprawy groszowe :slight_smile: