Komputer do 1350zł

Witam mam do was prośbę, mianowicie. Czy jest możliwość złożenia jakiegoś fajnego zestawu za 1350zł[mam nagrywarke od starego kompa, reszte sprzedałem] i chciałbym aby tam znajdowała sie grafika Radek Hd5770.

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

mazakczek

PS. Proszę o złożenie zestawu ze strony techplanet.pl

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerow … 1?page=0,3

Odejmij sobie cenę nagrywarki i masz kompa. :slight_smile:

Wersja vertex jest niedostepna i prosiłem o grafike Hd5770

mazakczek , dużej różnicy między nimi nie ma ale dopasowałem tu zestaw z HD5770

Procesor: AMD Athlon II X3 445 Można w nim odblokować 4 rdzeń, podana płyta główna jest do tego przystosowana :wink:

Płyta główna: MSI 870-C45

RAM: Patriot DDR3 4GB(2x2GB) 1333MHz Viper II Sector5 CL9

Dysk: Samsung 500GB SATA2

Karta graficzna: XFX ATI Radeon HD5770 1GB DDR5/128bit

Zasilacz: SeaSonic SS-500ET 80+ 500W OEM

Z wysyłką wyjdzie gdzieś około 1350zł, tylko będziesz musiał załatwić obudowę (nie napisałeś czy masz), najtańsza ok ~60zł

Pozdrawiam.

Wielkie dzieki stary ale tam obok pisze czy jest dostępne czy nie i zasilacz, grafa i procek sa już niedostępne… :wink:

Pozdrawiam

mazakczek , nie zauważyłem tego, ale wydaje mi się że jeśli zamówisz u nich to oni dowiozą z hurtowni ;). Najlepiej napisz meila do nich i się wszystkiego dowiesz :smiley:

kompu.jpg

Sory za pomyłkę miała być płyta msi 870 c45 jak wyżej, można wziąć 2 pamięci ram oddzielnie 2 x 2 Gb po 75zł a nie w zestawie za 200zł

Ale ja nie mam obudowy ^^

Mam tylko nagrywarke co zaoszczedzam 80zł ^^ jak chcecie możecie przekroczyc do 1400zł :wink:

Tańszej obudowy znaleźć nie mogłem (wiem wiem ta jest shitowa ale lepsza ta niż żadna skoro cienki budżet. Dolicz do tego koszt wysyłki 20zł po wpłacie na konto albo25zł za pobraniem kurierem

kompow.jpg