Komputer do 2500zł do gier, warto ? Prosze o pomoc

Witam, mam dylemat. Interesuje mnie zakup kompa (glownie do gier, multimedii etc.). Znalazłem taki zestaw i chciałbym usłyszeć wasza opinie o nim(kompatybilnosc podzespołów, wydajnosc) —> https://www.x-kom.pl/p/359774-desktop-shiru-4200-i5-7400-gtx1050-8gb-1tb.html

Jeżeli ten zestaw jest nieopłacalny, badz sa dostepne lepsze , wydajniejsze, prosiłbym o pomoc.

Z góry dziena, pondro !

To samo tylko z lepszą karta graficzną. Nie wolałabyś sam sobie złożyć czegoś?

Własnie sie nad tym zastanawiam , tylko ze nie za bardzo mam o tym pojecie. Udalo mi sie zlozyc taki zestaw, ma to racje bytu ?

(troche nadwyrezylem budzet, ale jezeli warte swojej ceny i przyszlosciowe to jak najbardziej)

Za niewiele wieksze pieniądze masz GTX Msi Gaming lub Gigabyte G1 Gaming, które mają lepsze chłodzenia niż ten Armor. Kości, ktore wybrałeś są chyba niedostępne, bo nie ma przy nich daty dostarczenia.

Tu masz lepiej chłodzoną płytę, co jednak moze przydać.

tutaj zestaw po zmianach doradzonych , jednak ta plyta ktora wyslales nie ma wejscia vga(d-sub, w moim przypadku jest to konieczne ze wzgledu na monitor.

Pytanie , czy nie jest konieczna rzecza radiator jako chlodzenie na procesor ?

Poza tym wszystko git ?

W takim razie będziesz jeszcze potrzebował aktywnego adaptera do GTXa, ponieważ Pascale nie mają w ogóle sygnału analogowego wyprowadzonego. VGA na płycie jest do karty zintegrowanej.

Lepsze chłodzenie tylko jeżeli potrzebujesz osiągnąć większy stopień wyciszenia.

Zasilacz zmień na wersję 600W, gdyż jest lepiej wykonana.
Dysk HDD na Toshibę 1TB.
SSD na ADATA Premier Pro SP920 (5 lat gw., MLC).

podesłałbys taki adapter ? chodzi o zwykla przejsciowke z hdmi na vga ?

w dupe , własnie czytam, ze ludziom często niepomagaja te przejsciowki-adaptery ( jednym dzialaja, drugim nie) i konczy sie zakupem nowego monitora, moze tak byc ? :confused:

Po co od razu wulgaryzm?
a) kupujesz przez internet i zawsze możesz zwrócić bez podania przyczyny, jeżeli okaże się, że nie działa,
b) kupujesz u sklepie lokalnym z zastrzeżeniem, że może będziesz musiał wymienić przy okazji wyjaśniając problem.
Słowo klucz “aktywny”. Taki musi być adapter.


Może być też taki z DisplayPort na VGA.