Komputer do 4500 zł

Witam
Składam komputer do 4500 zł
Chciałbym zapytać sie czy ten zestaw który zaprezentuje na dole będzie najlepszym wyborem w swojej cenie (zachowując tą samą specyfikacje tzn. ram rgb , ten sam procesor , karta graficzna itp itd.)
oraz czy podane części będą kompatybilne ze sobą. Nie mogę przekroczyć budżetu 4500 zł. Bez wiekszego dysku ponieważ posiadam jeszcze Crucial MX 500 i Seagate Barracuda wiec potrzebuje tylko dysk systemowy.
Link do koszyka xkom :

Może tylko warto byłoby parę złotych dołożyć do zasilacza z goldem…

Zmień sobie MOBO na B450 A-PRO MAX, jest dużo lepiej wykonana, sekcja zasilania się nie gotuje. Tak to w sumie wszystko git :+1:

przecież b450 a pro max i b450 gaming plus od msi to te same płyty główne tylko inaczej wyglądaja i wydaje mi sie ze gaming plus ma troche lepiej chłodzoną sekcje bynajmniej z wyników liptona.a tez a pro max nie podoba mi sie tak jak gaming plus ale dzieki za porade.

Pasty nie kupuj, dostaniesz razem z chłodzeniem.

a pasta taka nie jest czasem gorszej jakości niz taka kupna ?. Mówisz tutaj o pascie na wentylatorze fera 3 tak ?.

Tak. Do Fery dostaniesz tubkę pasty SPC PT-2. Bardzo dobra pasta, chociaż gęsta i dość trudno się ją rozprowadza (dlatego najlepiej sprawdza się metoda na “ziarno grochu”). Szkoda wydawać dodatkową kasę na inną pastę.

Płyty nie musisz wymieniać, praktycznie B450 MAX od MSI są podobne. Osobiście wymieniłbym zasilacz SilentiumPC Supremo M2 550W 80 Plus Gold

Nie ma takiej potrzeby, ten zestaw nie będzie obciążony. Chyba, że OP chce mieć modularny zasilacz, żeby powypinać nieużywane kabelki.

Jak coś to na pamięciach możesz trochę zaoszczędzić, te też się ładnie kręcą: BLS2K8G4D30AESEK.