Komputer do 600 zł

Witam. Mianowicie nie będę owijał w bawełne. Mam 600 zł Nic więcej ew 10 zł. i tak. Chciałbym kompa do neta, gierek itp :)  :) Ze starego kompa mam 2 gb ddr3 ramu,  dysk500gb samsung (ale on już jest prawie rip) Chciałbym pograć w fs15  i ets2 :slight_smile:  W fs 15 na średnich/wysokich. przy dobrych fps (koledze na gt 9600 i Intel Pentium 4 chodzi na średnich z 40-50 fps :slight_smile: Więc tu myślęze wysokie spokojnie :) 

I to chyba tyle :slight_smile: Pozdrawiam.

witam,

 

pokaż jeszcze reszte specyfikacji czyli zasilacz płyte główną i procka. i zobacz czy na dysku nie ma uszkodzonych sektorów programem hd ture i daj znać.

Płyta G31 np popularna G31M-ES2L

adapter lga771

Xeon E5xxx Quad core

 

O ile lubisz się bawić, bo trzeba trochę pokombinować. do przeglądania internetu i prac biurowych spokojnie wystarczy, po dołożeniu grafiki będzie można też pograć.

 

 

Wydaje mi się, że autor chciałby komputer a nie płytę główna z procesorem.

 

Rozwiń autorze co ten skrót znaczy, podaj jakieś tytuły. Dla jednych małe wymagania ma Tibia, dla innych Battlefield 2.

Tamtego watku już nie ma :wink: Zmieniły mi się koszty i zamiary :slight_smile: Wiec jak możecie zapoznajcie się z nową treścią wątku

 

http://olx.pl/oferta/wydajny-komputer-pc-monitor-22-CID99-IDgz75N.html#008cd58563 co myslicie ? :) 

Jakby tam był jakiś mocny quad to może, ale tak to nie brałbym.

600 tochę dużo, 400zl było by uczciwą ofertą