Komputer do 600 zł

(sultan13771) #1

Hejka, mój kolega poszukuje komputer stacjonarny do 600 zł z min. 4GB ram-u i Windowsem 7(albo brakiem systemu). Za wszelkie propozycje z góry dziękuje. :grin:

(lordjahu) #2

Rozumiem że używany do pasjansa ?

(Tomek_) #3

Do czego ma służyć jednostka? Do pracy i przeglądania internetu, czy czasami też do pogrania w coś? Kolega preferuje komputer typu Tower (klasyczny, “stojący”), czy SFF (leżący, nieco mniejszy gabarytowo)?

(sultan13771) #4

To też ,ale głównie do jakiś gier typu Wiedźmin 2 lub CS:GO.
@Tomek12 Kumpel mówi że jest to mu obojętne.

(WODZU) #5

Wyjaśnij proszę, bo mam wątpliwości:

1. Mój kolega poszukuje komputera stacjonarnego

czy

1. Mojego kolegę poszukuje komputer stacjonarny

Jeśli opcja pierwsza, to przy takim budżecie jedynym wyjściem mógłby być używany laptop z uszkodzoną matrycą i sprawnym wyjściem video.
Jeśli druga, to proponuję kontakt z Rutkowskim.

(Tomek_) #6

Komputer do 600zł zdolny uciągnąć Wiedźmina 2… nie ukrywam, że może być ciężko.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to używana jednostka klasy HP DC7900 (szukaj wersji z Core2Quad), lub podobna - da się to kupić w bardzo dobrych pieniądzach i konfiguracja jest całkiem przyzwoita (chociaż jakiejś super wydajności się nie spodziewajmy). Za to, co zostanie szukałbym karty graficznej - oficjalnie Wiedźmin 2 ma działać na GTX 260 i lepszych. Przy odrobinie szczęścia dostaniesz chociażby GTX 750Ti w dobrej cenie.

(lordjahu) #7

To szukaj składaka. Na portalu DP jest kilka filmów jak składali kompy do 600-700zł :slight_smile: