Komputer do 600 zł

Hejka, mój kolega poszukuje komputer stacjonarny do 600 zł z min. 4GB ram-u i Windowsem 7(albo brakiem systemu). Za wszelkie propozycje z góry dziękuje. :grin:

Rozumiem że używany do pasjansa ?

Do czego ma służyć jednostka? Do pracy i przeglądania internetu, czy czasami też do pogrania w coś? Kolega preferuje komputer typu Tower (klasyczny, “stojący”), czy SFF (leżący, nieco mniejszy gabarytowo)?

To też ,ale głównie do jakiś gier typu Wiedźmin 2 lub CS:GO.
@Tomek12 Kumpel mówi że jest to mu obojętne.

Wyjaśnij proszę, bo mam wątpliwości:

  1. Mój kolega poszukuje komputera stacjonarnego

czy

  1. Mojego kolegę poszukuje komputer stacjonarny

Jeśli opcja pierwsza, to przy takim budżecie jedynym wyjściem mógłby być używany laptop z uszkodzoną matrycą i sprawnym wyjściem video.
Jeśli druga, to proponuję kontakt z Rutkowskim.

1 polubienie

Komputer do 600zł zdolny uciągnąć Wiedźmina 2… nie ukrywam, że może być ciężko.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to używana jednostka klasy HP DC7900 (szukaj wersji z Core2Quad), lub podobna - da się to kupić w bardzo dobrych pieniądzach i konfiguracja jest całkiem przyzwoita (chociaż jakiejś super wydajności się nie spodziewajmy). Za to, co zostanie szukałbym karty graficznej - oficjalnie Wiedźmin 2 ma działać na GTX 260 i lepszych. Przy odrobinie szczęścia dostaniesz chociażby GTX 750Ti w dobrej cenie.

To szukaj składaka. Na portalu DP jest kilka filmów jak składali kompy do 600-700zł :slight_smile:

2 polubienia

jeśli do gier typu wiedźmin 2 to w takiej cenie nie znajdziesz. Sam csgo pożera od groma ramu starsza wersja to jeszcze działała ale teraz to słabo. Za 600zł to znajdziesz ale laptopa z cerleonem i intel hd więc jedyne co możesz tam zagrać to saper, pasjans, i szachy 3d. Płyta jest najważniejsza bo nie każda ma kompatybilność z nowszymi procesorami przez co przykładowo kupisz kompa gdzie maksylalnie włożysz i3. Jak chcesz takie gry jak wiedźmin 2 to xbox360 albo ps3 jest po 300zł.

Po co autorowi tego tematu Twoja porada po 4 latach?

a nie zauważyłem, że 2017 :sweat_smile:

Jak to, po prawej jest mały komunikat, że odpisujesz na starocie:


Jedynie wersja na Smartfony i Tablety go nie ma - trochę lipa… (ja nie polecam, baboli nie poprawi czasem nawet system przewidywania słów).


Raczej wykluczam, że bot podbił temat a AI forum ukryło post bez „revert bump date”.

To komputer a 0 zł, wystarczy tylko spacer po śmietnikach. :wink: Wklejając takie mądrości, doprowadzisz tylko do zmarnowania kasy…

intel xeon? co ty chcesz w pitfall na tym pograć?