Komputer do 6000zł

siemka moj znajomy chce zakupic sobie nowy komputer i chce przeznaczyc na to 6000 zł bez monitora!mile widziane jakies konfiguracje :slight_smile:

Poczekaj na AM2.

tylko ze znajomy potrzebuje w natychmiastowym tępie moze poczekac ewentealnie 3-4dni. jaki sprzed byscie zaproponowali na dzien dzisiejszy?

A co to ma do tematu postu.

no ale zasilacz kupić może :stuck_out_tongue:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18870

coś mocniejszego, bo pewnie dwujajowiec wejdzie :wink:

Złączono Posta : 21.05.2006 (Nie) 11:04

pośpiech w tym czasie jest niestety nie na miejscu :frowning:

za 2 tygodnie będzie to powiedzmy o 500 zł tańsze,

chociażby to, że po wejściu nowej podstawki pod AMD, ceny spadną(AMD oczywiście)

Niech sobie kupi iMaka.

moze ktos poda jakąs konfiguracje bo jak narazie jest tylko zasilacz :roll:

Wszystko się zgadza - ale padło konkretne pytanie,mam tyle kasy chcę wydać - proszę o konkrety,a nie piszemy OTy.

Przecież tu masz konfigurację :stuck_out_tongue:

Bogaty ten twój kumpel :slight_smile:

Procesor : AMD Athlon 64 X2 4200+ BOX (Socket 939)

Płyta główna : Asus A8N32-SLI Deluxe nForce4 SLI x16

Karta Graficzna : GeForce 7900 GTX Gigabyte 512MB TV & DVI (PCI-E)

Pamięć RAM : Kingston DDR 2 x 1GB PC-400 CL3

Dysk twardy :Maxtor MaxLine Plus III 300 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ)

Obudowa : Chieftec DX-01PL-D-U

Nagrywarka dvd LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-H20L LightScribe BOX black

Całość około 5992.00

Bardzo polecam

michael-1992 dzięki.Temat mozna zamknąc.znajomy bierze taki sprzęt :slight_smile: Jeszcze raz Thx

yyy to przecież można było wrzucić pentiaka II i co też sprzęt do 6000 zł

tylko, że jakoś ja nie odebrałem tego za OT. Kłocić się nie mam zamiaru :stuck_out_tongue:

i tu podałeś mu gorszą kartę od Radeona x1900xtx :x

Radeon jest bardziej przyszłościowy,a to ze względu na większą ilość PS

kolego linux 2006 na przyszłość jak mało ważne jest kupno sprzętu to idź do sklepu, powiedz komputer za 6000 zł i masz problem z głowy :evil:

michael-1992 jego zestaw jest dobry ale ja

Wziołbym lepszy ram (Patirota).

Płyte DFI

radka x1900xtx

i dyski w raidzie (moga być mniejsze ale w raidzie).

JNJN to ma to do tematu że AM2 będzie bardziej przyszłościowe. Zresztą wychodzi chyba we wtorek to okaze sie jak to tak naprawde będzie z jego wydajnościa ;). Nie rozuemiem co było OTem. To że mając 6 tys. zł. poczekałbym kilka dni z ich wydaniem?

Panowie - dalej się nie rozumiemy,zgadzam się z Wami - ale odpowiadamy konkretnie na zadane pytanie,ewentualnie możemy dopisać to jako komentarz lub ciekawostkę.

Bo np ja lubię Intela i co.

no i OT :evil:

Oczywiście że się zgadzam,ale trzymajmy się tematu i tego co napisałem.

michael-1992 Wszystko ładnie, pięknie, ale gdzie jest zasiłka!!?? Tutaj conajmniej 500W, firmówki, brał bym tego chieftecka, albo jakiegoś tagana, ale one są bardzo drogie. Po za tym zmienil bym grafe bo slaba ;]

Chętnie bym napisał żeby brał GeForce 7950 GX2 Gigabyte 1GB TV & DVI (PCI-E). ( lecz niestety wtedy tego nie było :frowning: )

McDracullo jeżeli chodzi o ramy Patriota to nigdy ich nie testowałem, choć słyszałem że są dobre.