Komputer do 800 zł

Zamierzam doskładać sobie komputer do 800 zł bez dysku i napędu optycznego. Chcialbym się was zapytać czy dobre części wybrałem.

Mobo ASUS M3N78-EMH HDMI AM2+ MCP78S albo GIGABYTE GA-MA78GM-S2H

Procesor AMD Athlon 64 X2 4800+ czy lepiej AMD Athlon 64 X2 5000+ gdzieś w pażdzierniku albo listopadzie wymienię na phenona

Ram Goodram DDR2 Dual Channel 2x1024MB 800MHz CL5.0 BOX

Obudowa FEVER SHINOBI

Karta zintegrowana, żeby dobrze działała z linuxem - Compiz Fusion.

płyty ma świetną zintegrowaną grafikę ja jednak brałbym asusa. procek bierz 5000+ black edition albo zwykły BOX ale koniecznie o takim kodzie producenta

. Co to daje? jest to najnowsza rewizja F3, która świetnie się podkręca, i jak będziesz proca wymieniał to na takiego będzie dużo chętnych…

Ram może być, wiadomo rewelacja to nie jest ale do linuxa starczy…

obudowa i zasilacz: od FEVER trzymaj się z daleka!!, porządny CoolerMaster Elite E331 za 120zł i do tego Modecom MC 350W za 95zł, może i drożej ale masz pewność że nic Ci się nie spali i komputer będzie długo chodził…

na koniec dodam że jeśli będziesz miał jakąś stówę na zbyciu to Grafika HD3450 połączona ze zintegrowaną w Hybrid CrossfireX będzie dawać dobre efekty nawet w mniej wymagających grach… choć integre też można podkręcić :smiley: wtedy podobno 2k pkt w 3DMarku 06 wyciąga

Płytę wezmę z chipsetem ndivii, bo z ATI mogę mieć problemy z linuxem. Obudowa mi się podoba, mogę kupić bez zasilacza i jakiś inny włożyć. Ram mogę jakiś lepszy kupić do 150 zł