Komputer do 900zł

  1. On chce kupić na Agito.

  2. Nie mówie ze Corsair są złe :stuck_out_tongue:

  3. Napisałem że komp niskobudżetowy, ale nie oznacza to, że nie można mieć dobrej zasiłki (chodzi mi tu o markowe zasilacze m.in. TAGAN, Corsair…)

A sam polecasz Corsair za ponad 200zł :smiley: pozdro :slight_smile:

Jaki problem polecić coś słabszego? OCZ SXS 500W, Corsair 450VXEU, tego jest sporo :stuck_out_tongue: . I wszystkie lepsze od Tagana.

Jak byś przeczytał cały temat to byś wiedział że Filipster chce kupić sprzęt na Agito. A tam OCZ brak.

HAŁSO ROKU! =D> :hahaha: :hahaha: :hahaha:

odpowiedziałem lepszym od Tagan’a Corsair’em za mniejszą cenę :expressionless:

ale Corsair jest , problemy z czytaniem?

a co w tym śmiesznego? :x

OCZ SXS 500W jest porównywalny do Tagan’a 400W(ma większą moc), a Corsair 450VXEU jest od niego lepszy, więc to ty się ośmieszyłeś :x

A może lepiej AMD bo płyty główne są tańsze :-D.Ale nie chodzi o to.Jestem przyzwyczajony pod AMD (bo jednego już miałem i jestem zadowolony :stuck_out_tongue: ) choć chodzi mi o to że gdybym kupił AMD to kupił bym płytę główną za ok. 180zł z CF i wtedy po 2 latach kupił bym drugie 3850 i ciągnął :-). Bo płyty SLI ciężko znaleźć.

Czy ja pisałem tylko o OCZ-ie?

Gdybyś zadał sobie trud, by prześledzić specyfikacje obu zasilaczy, to byś pojął, o co mi chodzi.

I co ? To miała być odpowiedź ?Może ktoś odpowie na moje pytanie :frowning: A zasilkę prosił bym tańszą :?

Co ci poradzimy, jak tam nie ma wyboru…

To może coś z komputronika bo mogę odebrać tam bez przesyłki bo mam blisko :smiley:

W komputroniku jest http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_ … ,id,47217/ , ale chcesz tańszą… Hmm… Chieftec CTP-400-12G?

http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_ … ,id,53697/

Ale moim zdaniem oszczędzać tych 2 dych się nie opłaca.

Więc tak :smiley: kupuję prawdopodobnie w drugiej połowie października i mam już kaskę do 1100zł :lol: tylko że niestety będę kupował na giełdzie.Nie wiem jak tam z cenami więc potrzebuję:

To co było + obudowa jakaś błyszcząca :stuck_out_tongue: bo takie mi się podobają

Filipster , jak na Warszawskiej Giełdzie Elektroniki, to ceny są tak hmm, z 40-60zł większe niz te np. ceneo.pl, skapiec.pl.

Wróć w drugiej połowie października…