Komputer do biura All In One (AiO)

Witam Panowie,

Dawno mnie tu nie było !
Przychodzę z zapytaniem.
Chcę zakupić do domu komputer all in one. AiO ze względu na swój rozmiar. Nie mam miejsca na dodatkową skrzynkę w domu + tysiące kabli które do niej idą. Piszę tutaj bo mam dylemat.

Kwota, która mogę przeznaczyć ~2500 zł. Wiem, że to nie dużo, ale myślałem o sprzęcie poleasingowym. Mam laptopa Lenovo ThinkPad X230 od ponad 3 lat i śmiga aż miło. Może coś w tej cenie ciekawego się znajdzie.

Do czego potrzebny mi komputer? Ogólnie praca biurowa, odpisywanie maili, czasami jakiś wpis na forum, przeglądanie internetu - social media, oglądanie youtube, czasami jakiś serial od czasu do czasu użycie programu graficznego typu GIMP, Lightroom - do delikatnej przeróbki zdjęcia. Żadne gry, chyba że jak najdzie mnie ochota na CS GO :stuck_out_tongue:

1. Zerknijcie na ten sprzęt: https://allegro.pl/aio-dell-9030-i5-…537451840.html

2. Myślałem też o opcji podłączenia kabla VGA (nie mam w lapku HDMI) do mojego laptopa + dokupienie dobrego monitora + mysz i klawiatura. Jednak nie wiem jak grafika z mojego laptopa na większym monitorze będzie sobie radziła. Teraz wchodząc w właściwości maksymalna rozdzielczość, którą mogę ustawić to: 1366 x 768. Po podpięciu większego ekranu ~24’ rozdzielczość w lapku się powiększy czy już taka będzie? (zależnie od karty graficznej).

3. Może macie jakieś propozycje, bardzo chętnie każdą przyjmę !

Za wszystkie odpowiedzi, doradztwo dziękuję!

Pytanie, o ile do tego AiO będzie szło mnie kabli niż do kompa? Ogólnie nie preferuję w ogóle tego typu urządzeń, bo jak dla mnie lepiej kupić leżącego kompa SFF, którego dajemy pod monitor, a możliwości ma dużo większe w dużo niższej kwocie.

Komp z gwarancją i systemem oraz i5 i 8GB RAM. Do tego wystarczy karta graficzna GT 1030 low profile za 300 do CS:Go oraz fajny monitor za 500 i za 1500 masz spoko rakietowy komp do tego co potrzebujesz.

Mam taki jeszcze mniejszy na sprzedaż (model 980, też i5) :wink:

http://www.tweaks.pl/wlaczenie-wlasnych-rozdzielczosci-w-windows-7/
Pobaw się :wink:

Integra intela nie wystarczy, potrzebowałbyś minimum jakiegoś All in one z AThlonem 200, wtedy te minimalne 60+ fps byś miał, ale dos etki chyba by brakło.

Ja bym sugerował samemu złożyć. Za 2500 tysiąca dostaniesz, monitor, Windosa, fajną mini obudowę i znośną specyfikację. Może nawet uda się jakoś podobnie zamontować z tyłu monitora mini obudowę lub pod nm.image