Komputer do Football Managera na parę lat

Chciałbym złożyć komputer na którym pójdzie mi spokojnie Football Manager 2012. Obecnie mam najprostszy zestaw Dell`a ze zintegrowaną kartą graficzną procesorem Pentium4 3 GHz i 1 Mb ramu, który ma już 5 lat. Używam windowsa XP bo 7 to byłaby masakra dla mojego komputera. FM 2011 chodził mega wolno.

Czy ktoś mógłby mi doradzić jakąś konfiguracje żebym mógł używać Windowsa 7 (właściwie to za niedługo już chyba 8) a co najważniejsze pograć w Football managera. Budżet do 2000 złotych. Zależy mi na zestawie który nie będzie rzęził przez następne powiedzmy 5 lat gdy zapodam mu Football Managera na windowsie 8 powiedzmy. Dobrze by było gdyby była karta z wyjściem HD i płyta z USB3 jeśli to możliwe w tym budżecie.

Z góry dziękuję za pomoc.

Wymagania minimalne FM2012 :

Procesor - 1.4 GHz dla XP, 2.0 GHz i dla Visty/W7, obsługiwane procesory Intel Pentium 4, Intel Core, AMD Athlon (lub szybsze)

Pamięć RAM – 512 MB dla XP, 1 GB dla Visty/W7

Memory

Dysk twardy – 2 GB wolnej przestrzeni

Karta graficzna - Nvidia FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800 i Intel 82915G/82910GL (lub lepsze)

Procesor Intel Core i3-2100 3.1GHz (BX80623I32100) BOX

Płyta główna ASRock H61M/U3S3

Pamięć A-Data AD3U1333C4G9-S

Lite-On iHAS122-18

Dysk Seagate Barracuda 3.5’’, 500GB, SATA III, 7200RPM, 16MB, NCQ (ST500DM002)

Karta graficzna Power Color Radeon HD 6850 1GB (AX6850 1GBD5-DH)

Zasilacz Aerocool E80-500 (500W) 80+ (AEROE80-500)

Obudowa Fractal Design Core 1000 ( FD-CA-CORE-1000-BL )

2043,07 morele

A czy trzeba coś do tego jeszcze dokupić? Nigdy nie składałem komputera więc nie wiem. Jakieś chłodzenie (wiatraczki), kable, itd ? Tak żebym to mógł od razu złożyć jak przyślą do domu

raczej jest to wszystko kompletne możesz nie mieć np przycisku do włączenia komputera ale to już drobiazg idziesz to pierwszego lepszego sklepy i kupujesz

czy ty sie slyszysz? kupiles/ktos zakupil/widziales ew. slyszales zeby ktos musial dokupywac przycisk do wlaczania komputera?

rozbawiaja mnie takie spece od komputerow na forach… nie kiedy jestem za tym aby internet wygladal jak teletext - mozesz czytac, nie mozesz wplywac na zawartosc.

Wydaje mi się, że jeśli autor nie ma zamiaru grać w jakieś bardziej wymagające gry, to nie potrzebuje takiej karty graficznej.

A mnie sie wydaje ze wystarczy jakas zewnetrzna karta do tego della

Po uwzględnieniu wszelkich podpowiedzi, poszperaniu na forach i przemyśleniu sprawy zdecyduję się raczej na procesor Intel i5 2500k, nie wiem tylko jaką płytę do tego. Najlepiej jakby dało się łatwo podkręcić procesor i jakby była zintegrowana karta, jeśli to możliwe. Nie musiałbym od razu kupować grafiki a Football manager by śmigał ( grafikę dokupiłbym za 2 miesiące ). To z pewnością przekroczy budżet ale trudno.

Czy moglibyście mi doradzić płytę i zasilacz z tej stronki http://www.komplett.ie

To chyba najrzetelniejszy sprzedawca sprzętu komputerowego w Irlandii. (z innych krajów troszkę taniej ale z gwarancją później może być lipa).