Komputer do gier // 2500 zł

Sam zobacz. Padają jak muchy, grzeją się i są głośne.

Podaj przykład, bo na morelach 4,5-5 gwiazdek i pojedyncze przypadki padnięcia - jeden negatyw tylko dlatego, że 8.1 nie ma sterowników.

EDIT:
Znalazłem tylko felernego ASUSA, a tak jest raczej standard. Dziwię się, że Armor ma takie dobre oceny. Podobno jedna z mniej znośnych kart pod kątem kultury pracy i temperatur.

Głośno i gorąco:

Dramat:

Przeważają opinie o temperaturach i hałasie. Sam nie zaryzykuję 570-tki. Ale może jestem przewrażliwiony.

Dlatego ja polecam bo dla mnie to bez znaczenia :slight_smile:

Co do Gigabyte to jak pisałem u nich to norma i krzywą wentylatorów mają z tyłka. MSI Afterburner lub chyba już nawet Wattman z AMD Radeon Settings i jest Git. Co do Pulse to raczej jest względnie ok, ale myślę, że głośna praca to po raz kolejny wina udziwnionej krzywej wentylatorów.

Co do tego Asusa to w tej wersji akurat wiele kart miało problemy. Stare Geforce’y i Radeony pamiętają. Poza tym Asus jakoś nie potrafi w Radeony.

Testy wychodzą ok. Nie wiemy też jaki ewentualny burdel mają w budzie posiadacze tych kart.

Ja bym nie dramatyzował, weź pod uwagę, ze dzisiaj w sieci był ciekawy artykulik o hodowlach trolli internetowych na potrzeby polityków, na 7 opinii na X-Komie 100% dodano …2 tygodnie temu :wink: Przypadek? Nie sądzę, nie dam wiary żeby przez bodaj 2 lata nikt nie płakał, że padają, a nagle… bach! sypią się, i potem cisza.

Słyszałem, ze bambusy, kiedy nasiona wypuszczają, umierają całymi lasami, tak żeby wybić pandy, ale karty graficzne ;-)?

Poniżej ale 550 zł xD