Komputer do gier Dla kolegi 5000-5500 zł

Tyle że multi w tej grze teoretycznie niema jest do tego specjalna aplikacja tworzona przez fanów co ciekawe mimo że aplikacja jest fanowska to i tak bez autoryzacji na steamie nie pograsz

Na Win10 Home ets 1,2, american truck działają, no to w multi też powinny, ale pewien nie jestem, bo w te gry akurat po sieci nie grałem. RX 5700 XT to dobra opcja. Gdybyś koniecznie chciał 2060s od MSI, to polecam kupować rozsądnie i dopłacić 60zł do MSI Geforce RTX 2060 SUPER GAMING X 8GB GDDR6

Ja bym rozważył zmianę płyty/zasilacza na nieco tańsze i za to większy dysk (lub tańszy na sata) dysk ssd.

Na 240 GB to wejdzie jedna, może dwie gry, a reszta na hdd…? Przy nowych, wielkich tytułach takie doczytywanie może irytować lekko.

Zdecydowanie na nie, nie zgadzam sie z twoją ideologią.

Dysk może dokupić kolejny, a polowe kompa ma wymienić na gorzą jakość… kosztem dysku… nie opyla sie.
Tym bardziej że to podzespoły które mają być najdłużej i mogą przetrwać nawet 3-4 modernizacje.

Jedynie co może zrobić to kupić w innym skleplepie i na pewno zaoszczędzi już 300zł.
W proline i net-s opcjonalnie morele (choć za nim nie przepadam) idzie złożyć te same komputery znacznie taniej.

X-kom jest przereklamowany, a tą zawyżoną marże za reklamy odbijają sobie na kieszeni konsumenta.
Co widać po cenach- jedynie żerują na nieświadomych konsumentach. Lub ślepo oddanych idiotach jak w tym Apple -,-.

Kart Radeonów nie polecam nie też nie polecam Kart Nvidia produkowanych przez Gigabyte… słaba jakość i żywotność jak nie chcesz wymieniać grafiki co 2-3 to lepiej kupić coś lepszego typu MSI albo ASUS i mieć grafike na dłuższy czas.

Chodzi Ci o Founders Edition?

W ogóle niereferencyjnych z tej firmy.
Płyty główne gigabyte robi dobre i nie tylko ale grafiki za ch** od nich bym nie brał szczególnie jak ktoś chce mieć coś konkretniejszego na dłuższy czas a nie żaglować elektroniką.

Gigabyte, nie Geforce :wink:

Mam 1050Ti od Gigabyte i jest to kawał dobrej karty. Windforce robi robotę.

aaaaa… faktycznie dzięki za poprawe :smiley: