Komputer do gier do 2200 PLN na AMD

(janki111) #1

Witam,

szwagier poprosił mnie o złożenie komputera na AMD do ok 2100-2200. Udało mi się złożyć coś takiego. Komputer miałby posłużyć do gier.

(mrFreeze) #2

Tylko nie AMD do gier tym bardziej Intel. Super zestaw masz tutaj za około 2200zł

http://forum.dobreprogramy.pl/sk%C5%82adanie-komputera-do-2000-2100z%C5%82-t484104/

(janki111) #3

Widziałem ten wątek i ja osobiście sam bym wolał Intela, ale szwagier jakoś nie jest przekonany do Intela.

(bart86) #4

Procesory AMD nie nadają się do gier i na nich już dziś w niektóre gry może nie pograć. Jak procesor to Intel.

Powiedz mu ze będzie miał problemy z grami.

Jak dwurdzeniowe intele i3 są lepsze od czterordzeniowych procków AMD to zestawu z nimi nikt Ci nie złoży.

(mrFreeze) #5

Spytaj szwagra czy mu google zablokowali? Niech poczyta troszkę w sieci zobaczy testy w 3Dmarku itp.

(Atronics) #6

50 zł taniej 

ma zamiar go podkręcać?

(janki111) #7

Ok, rozumiem. W takim razie przekonuje go do Intela. Raczej nie będzie podkręcał.

(bart86) #8

Są testy procesorów w necie.

(Atronics) #9

dysk jak mu starczy 500-stka może wstawić,bo ceny skaczą przedtem była powódź teraz jest susza :slight_smile:

(janki111) #10

oki, Dzięki za propozycje :wink:

(Ationx) #11

Pamięci weź te

cena ta sama, a minimalnie lepsze parametry.

Reszta ok.

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.