Komputer do gier ! Musisz wejść!

Witam mam pytanie do was użytkowników forum, chcę kupić ten komputer http://www.allegro.pl/item890860473_gra … _raty.html tylko nie wiem czy bedzie mi sie dobrze sprawował w takich grach jak CSS czy CS 1.6 ( mowie o 100 fps w 3 smoke :P), czy też całkiem nowżych grach. Zwaracam się do was z prośbą o szczerą wypowiedz na temat tego komputeru do gier. Prosze napisac co ewentualnie byście w nim zmienili.

Nikt nic nie musi, napisz normalnie, po polsku co chcesz uzyskać i ile masz przeznaczone na ten komputer kasy to i odpisujących będzie więcej a tak to jest jeden wielki chaos :wink:

Dałem Ci dany komputer, i chcę żeby ktoś kto sie zna na komputerach napisał mi czy będzie sie on nadawał do gier !

LeoLeoo , jak nie poprawisz tytułu tematu, to zastosuję inną kwestię - “Muszę usunąć temat”.

Nom :smiley: Pasjans będzie hulał aż miło!!

A jakbyś chciał bardziej serio to może tak byś posłuchał:

odpowiedziałbym ale skoro mi rozkazujesz nie odpowiem, trudno…

powiem ci coś, po 1 nie rozkazuj a po 2 komputer ten jest do d… a po 3 jak go kupisz to go będziesz chciał podkręcać i na 90% się spali…

Gotowców z allegro/sklepów się nie kupuje! chyba że mają dobre zasilacze…

i tak za dużo napisałem, następnym razem olałbym taki wątek :stuck_out_tongue:

Słaba karta 9500 GT to trup do gier

i zasilacz nie wiadomo jaki,jak wszystkie markietowe zestawy sili się na ilość 4 rdzenie i niewiadomo jaka pamięć

Nie kupil bym tego na allegor za ta cene bedziesz mogl sam zlozyc lepsza maszyne :wink:

LeoLeoo , nazwij temat konkretnie, zgodnie z regulaminem forum. Inaczej zostanie usunięty.