Komputer do gier w okolicach 2000zl

Witam.

Interesuje mnie kupno komputera za okolo 2000zl do gier. Procesor amd phenom x6, reszte ustalcie wy. Chce, aby przez dlugi czas dzialaly mi gry. Moze byc to gotowy komputer, albo zlozony przez was, jednak zlozony na portalach typu esc ( gdzie wybierasz sam podzespoly).

Pozdrawiam BS

BezSensu , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Przepraszam, jednak moja klawiatura ( dosc stara) nie ma opcji uzywania polskich znakow. Nazwe tematu zmienilem.

To jest prowokacja ?,w grach nie wykorzystasz 6 rdzeni,po drugie jest to procesor na tyle drogi,że w 2000 się nie zmieścisz.

Lepiej kup Coś 2 rdzeniowego np. AMD Athlon X2 550 BE.

W tym przedziale cenowym tylko AMD

Przepraszam, ale Phenom akurat potrzebny mi do kilku innych rzeczy, jednak prosze popatrz na allegro komputery, tam za 1666zl ( bylo okolo 2 tygodnie temu byl komputer) z parametrami dosc dobrymi ( karta graficzna HD 5770, jednak nie pasowala mi plyta glowna). Prosze o posty w ktoych otrzymam jakis “zestaw” z ktorym pogram sobie przez jakis czas. Poza tym jesli przeczytasz dobrze nazwe tematu ( znajduje sie tam “w okolicach” to przekroczenie owej kwoty o 100zl nie jest zabronione.

Drogi moderatorze, za moja samowolke przepraszam, pisalem to na szybko, ale to mnie jednak nie usprawiedliwia. Mam nadzieje, ze temat znajdzie sie w koszu dopiero, gdy uzyskam odpowiedz.

Proc: AMD ATHLON II X4 635 BOX 2.9 GHz, AM3 345 zł

Mobo: ASROCK M3N78D nForce 720D, DDR3, PCI-E 16x, 3x PCI-Ex, S-AM3 197 zł

Pamięci: DDR3 CORSAIR 4 GB / 1333 (2x 2 GB), CL9, XMS3 225zł

Grafa: GAINWARD GF GTX 460 768 MB DDR5, 192 bit 559 zł

Dysk twardy: SAMSUNG 500 GB, 16 MB, 7200 obr., 3.5", SATA 140 zł (ewentualnie dwa i połączone w RAID)

Napęd: Nagrywarka NEC AD-7263S 24x DVDRW DL, SATA, LabelFalsh, OEM, czarna 77 zł

Zasilacz: OCZ ModXStream PRO 500 W, PFC, modularny, 40 dB 279 zł

Buda: AEROCOOL PGS VS-9 ATX, bez zasilacza, czarna 175 zł


Razem: 1997 zł + koszt wysyłki (ale jaki to nie wiem :lol: )

Mozecie podac mi rowniez strony gdzie mozna zlozyc komputer ( bez esc).