Komputer do gier za ok +/- 1800euro/8000zł, wybór zasilacza

Cześć planuję kupić komputer za ok 1800 euro/8200zł, komputer kupuje w Niemczech dlatego podam 2 linki do dwóch koszyków (pcpartpicker i morele).

Potrzebuję pomocy przy wyborze PSU, ponieważ już mam jedno PSU kupione ok 1-2 lata temu, Thermaltake London 550W 80+ gold, nie wiem czy to wystarczy na ten zestaw, jeżeli nie to planowałem zakupić Corsair RM750X.

Jeżeli macie jakieś propozycję co zmienić, jestem otwarty, jedynie o co bym prosił to aby nie proponować innego GPU, bo zamawiam go na innej stronie gdzie nie ma dużego wybóru, na resztę jestem otwarty bo reszta jest kupowana na Amazonie. Będzie to mój 1 komputer, ale wydaję mi się że wszystko będzie pasować.

Komputer ma być głownie do gier ewentualnie może jakiś stream na twitchu, głownie to csgo (tam raczej nie będzie problemu przy takim sprzęcie :P. No i oczywiście nowe tytuły.)

linki do zestawów:
https://de.pcpartpicker.com/list/BP36JV

Dzięki za pomoc i pozdrawiam SweetFixPL.

//edit
Planuję OC procesora, ewentualnie karty graficznej.

Cześć,

Twój obecny zasilacz już po OC będzie miał jakieś 150-200W zapasu, więc starczy. Corsair? Świetny wybór.

Pozdro

dysku SSD nie widzę

Czyli ten Thermaltake powinien wystarczyć nawet pod OC? Oraz nie ma żadnych problemów / przeciwwskazań? Dysk SSD już posiadam od Samsunga 120gb pod system.

Pozdrawiam.

Tak, zasilacz jest wystarczająco dobry do tego zestawu. Jego wymiana to bardziej grymas niż konieczność.