Komputer do gier

Intel CORE 2 QUAD Q6600 4x2.4 GHz 8MB cache szyna 1066MHZ BOX

  • mocny, wydajny procesor z rodziny Core2Duo opis szczegółowy

Dysk twardy

500GB SATA-2 32 MB CACHE SATA-2

(WD Caviar/Maxtor/Samsung - zależnie od dostępności)

Pamiec RAM

4096 MB DDRII PATRIOT !!

Płyta Główna

GIGABYTE GA-P31-DS3L Obsługa procesorów Core QUAD!, CZTERY Banki Pamięci! Super wydajny chipset P31 Markowy producent! (S775) opis szczegółowy

Karta graficzna

Geforce 8600 GT 1024MB pamięci własnej DVI/TV, pełna zgodność z DirectX 10 oraz Pixel Shader 4.0 KARTA obsłuży każdą najnowszą grę, a dzięki 1GB pamięci na karcie pozwoli grać w najwyższych rozdzielczościach! !!

Karta dźwiękowa

High Definition Audio 8-kanałowa karta dźwiękowa Realtek ALC888 (zintegrowana)

Karta sieciowa

Gigabit LAN Controller 10/100/1000 mbps (zintegrowana)

Napęd optyczny

Nagrywarka DVD+/-RW 20x DUAL LAYER (Samsung/LiteON/LG - zależnie od dostępności)

za 1645zl oplaca sie czy dac 300 zl wiecej na Geforce 9600 GT 512MB DDR III Cooler Master Exclusive (1,0ns) (675/2000??

PS Komputer ma sluzyc do gier,cos zmienic czy wszysko OK?

Inno 88GT ~400,-

Pioneer 215D

A proca, dysku, ram, zasilacza nie bierzesz ? :x

e2180 // e7200

gigabyte p31

8800gt

modecom mc 400w

goodram pro 800\900

wd2500aaks // samsung f1 320gb

Po drugie kolego gangrena , te tematy juz były na forum… Użyj szukajki:szukaj:

gangrena , ten zestaw jest ze składaka z Allegro?

zal.pl chłopak się podniecił na widok składaka z allegro,jeszcze z zasilaczem typu Mustang… :o

Dzieki za pomoc to ze sie nie znam na kompach nie znaczy ze jestem zerem…

PS Myslalam ze ktos mi napisze gdzie moge kupic fajny kompa tanio do gier ale widze ze forum słuzy do innych spraw…

Spokojnie gangrena ja też wraz z większościa userów na tym forum sobie to uświadomiliśmy :wink:

Spójrz na nicki niektórych…‘1996’, ‘12’ , ‘14’ itp…wiesz,to ten wiek ‘rozumu’, kiedy to uważa się za alfę i omegę na forum 8)

To tzw. ‘pseudo fachowcy’ od których pomocy raczej nie polecam brać :stuck_out_tongue:

Teraz może będzie lepiej …a może gorzej (?) bo rozpoczęły się wakacje…miejmy nadzieje, że dzieci (bo tak chyba można nazwać pseudo fachowców) zacznie ubywać na tym forum :roll:

Sevrild , nie zawsze cyferki w nicku oznaczają wiek usera…

Wszystko dobrze, tylko nie zapomnij, że do 4 Gb Windows 64 bitowy :slight_smile: Tutaj byym właśnie się zastanowił, czy by nie kupić z 2Gb RAMu i 32 bitowy system, bo wydajniejszy do gier. A tak apropo tej waszej sprzeczki, to też mam 15 lat i sie nie wymądrzam :slight_smile:

Spoko:D

Mozna miec 15 lat i nie byc dzieckiem neo :slight_smile:

A co do topiku to chce miec windows XP wiec nie bede miala 4 GB tylko 3,5 tak??

gangrena , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

gangrena , zależy ile Twoja płyta główna będzie obsługiwać pamięci na 32 bitowym systemie. Może czytać tylko 3 albo 3.25 GB :slight_smile:

Aha a co do XP’ka to też wtedy musi być 64 bitowy (jest tylko ENG), żeby czytał te 4 GB ram :wink:

No i ? :? Ile masz lat ? Przyjmijmy że 20 ?

To najmądrzejsi są ci co mają 20 lat, a 19-latkowie juz sie na niczym nie znają, ta ?

jak ty patrzysz na ludzi pod kątem wieku … to powodzenia.

Hmm to myślę że najlepiej dla mnie bedzie XP 32 bitowy 4 Gb RAMU (najwyżej strace te 0,5 lub 0,75 GB) czy lepiej 2 GB RAMU??

PS Jutro zmienię literki w postach drogi adminie teraz do roboty ide

PS2 A i jeszcze myślę na GF 8800 bo chce mieć juz super do gier co myślicie??

2GB w zupelnosci starczy, nawet na Viscie.

Dobra jest, mozesz ja dostac za 400,-

a za 550 masz Radeona 4850.