Komputer do gier


(l.gabrysiak) #1

Cześć. Potrzebuje kupić przyzwoity komputer do gier w niedużych pieniądzach. Znalazłem coś takiego: https://mtech.pl/komputer-dla-graczy-gamer-rampage-z-procesorem-core-i5-iii-generacji-i687. Czy warto go zamówić? Na papierze wygląda przyzwoicie za tą cenę.


(Longhorn2009) #2

Skoro reklamujesz w każdym poście ten sklep to czemu pytasz w ogóle?
Oczywiście dla tych którzy się zastanawiają nad odpowiedzią, uprzedzę że ten komputer nie ma nic wspólnego z komputerem do gier np w porównaniu z tym http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6956439277 To biurowe, wyeksploatowane padło z niemarkowym zasilaczem w zawyżonej cenie.


(l.gabrysiak) #3

Gdzie tutaj widzisz reklamę?

BTW

w każdym poście ten sklep

Dwa posty napisałem… Ehh…

Zadałem tylko pytanie czy się opłaca… Ale dzięki za zainteresowanie…


(maslo32) #4

Gdy kupuje komputer to interesuje mnie dokładny model procesora rodzaj , taktowanie pamieci firma która je produkuje jaki dysk twardy model producent a to jest jak ogłoszenie z sklepu dla idiotów jedyne co wiem to jaka jest karta graficzna .Ten komputer to są jaja a nie komputer dla graczy albo po prostu jak napisał ktoś przede mną REKLAMA


(tobexor) #5

jaki budżet jakie gry jaki monitor jakie preferencje max cisza czy może być te 40dB


(l.gabrysiak) #6

Budżet do 2500zł. Gry w jakie chcę pograć to battlefield, gta, need for speed :slight_smile: granie raczej sporadyczne. Monitor już mam 24" Samsung LED Full HD.