Komputer do grania TYLKO w CS: GO - pomoc w złożeniu


(Negreden) #1

Witam juz od dłuższego czasu chce zakupić tani komputer, do grania tylko i wyłącznie w CS: GO i pytam, czy na takim tanim zestawie zadziała mi on, i czy jest on wart swojej ceny? 

widze, ze nie ma antenki wifi, musi byc kablowe połączenie, muszę kupować jakaś kartę sieciowa wifi? Jestem kompletnie zielony w tych sprawach, mam kartę sieciowa od stareo laptopa, ale nie wiem czy da sie ja podpiąć, czekam na odpowiedzi :slight_smile:

EDIT!:

Proszę o wypisanie części potrzebnych do złożenia takiego komputera wraz z ceną (może być przez internet) jak najtaniej w granicach 1100 zł, wiem, że to mało, da się coś wykombinować za taką cenę? Mam 2 x kości RAM 2 GB.


(Quatroo) #2

Pojsc pojdzie, nie kupuj tego składaka. Jak masz grać tylko w CS go to złóż sobie komputer z używanych części. Jaka masz kwote do dyspozycji? Wtedy się okaże czy lepiej używane czy nowe ale tanie.


(Negreden) #3

Wlasnie mam niewielka kwotę do dyspozycji - około 1100 zł, a bardzo chciałbym pograć w CSa :frowning: Ale mam jeszcze 2 kości ramu 2GB od starego laptopa, nie wiem, czy za taka kwotę kupie cokolwiek.


(Negreden) #4

Odświeżam temat - proszę o wypisanie części wraz z cenami do złożenia takiego komputera, do dyspozycji około 1100 zł. Wiem, że to mało, nie wiem czy da się coś wykombinować za taką kwotę, nie chcę jakiegoś pro elo komputera, wystarczy, żeby grało się znośnie… Posiadam kości RAM 2x 2GB więc z kościami nie będzie problemu.


(kriston) #5

Kości RAM od laptopa nie włożysz w komputer stacjonarny.


(Atronics) #6

tutaj masz nowe części i ta integra nie dużo ,ale lepsza od podanego zestawu w  Twoim  linku.

http://www.morele.net/procesor-intel-pentium-g4400-dual-core-3-30ghz-3mb-lga1151-14nm-47w-vga-box-bx80662g4400-782663/