Komputer do grania za 800zł (dobreprogramy)

Cześć , chciałem złożyć komputer z ostatniego z odcinków dobreprogramy https://www.youtube.com/watch?v=N7eAoVZz9eU&t=752s i mam problem z znalezieniem wszystkich części . Mam wielką prośbę czy nie podał by ktoś linków do tych części w cenie żeby wyszło to tak do 1000 zł . Z góry dzięki

Nawet nie próbuj. Serio. To jednorazowy sprzęt, który złożony jest z okazyjnych ofert i największej taniochy bez możliwości jakiegokolwiek upgradu. Nawet nie wiadomo ile to pożyje.

Przy obecnych cenach pamięci RAM musisz wyłożyć jakieś 2000-3000 na sam sprzęt bez systemu.

Wielkie , dzięki za rade bo miałem już składać :smiley:

Powiedz mi co potrzebujesz? Masz jakieś części ze starego komputera? Zawsze zakup kompa możesz sobie rozłożyć w czasie kupując na razie część podzespołów, a potem resztę. W zależności do czego potrzebujesz komputera i do jakich gier można coś poskładać.

Części z komputera nie posiadam żadnych a chciałem coś złożyć żeby chodziły mi takie gry ja cs , dbd , The Forest a praktycznie wgl się nie znam i wole się doradzić

To tak jak pisałem, na podzespoły do takich prostszych gie to jakieś 2000. Tu masz propozycję z możliwością późniejszej rozbudowy