Komputer do internetu

Witam wszystkich.

Chciałbym kupić komputer z przeznaczeniem do internetu, od czasu do czasu napisania czegoś w Wordzie i do… pasjansa ;). Nie potrzebuje dobrej grafiki, dźwięku ani dużej ilości miejsca na dysku. Myślałem o czymś takim:

http://www.allegro.pl/item472541759_del … p_pro.html

Co o tym myślicie? Ewentualnie czy macie jakieś inne propozycje w granicach 300zł?

Pozdrawiam :slight_smile:

zastanów się czy chcesz wydać 230zł na coś czego nie będziesz mógł zmodyfikować…

Nie mam zamiaru modyfikować tego komputera. Tak jak mówiłem komputer ma służyć do internetu, ewentualnie pisania tekstów w Wordzie.

Pozdrawiam :slight_smile:

Wydaje mi się,że na potrzeby jakie wymieniasz ten Dell w zupełności wystarczy.Od biedy można wstawić tam lepsza grafikę,ale do pasjansa to zbytek.Mam komputer podobnej klasy i można na nim wiele zwojować.A nie każdy lubi wyrafinowane gry i pracę na zaawnsowanej grafice.

ja też mam domowy o podobnych parametrach tylko że hp comaq i sprawdza się bardzo dobrze. można brać

Dziękuję za odpowiedź. :slight_smile: A gdyby ktoś miał jakieś jeszcze propozycje co do komputera za mniej niż 300 zł to chętnie się zapoznam :slight_smile:

Pozdrawiam

W sumie spoko, tylko, że zapytałbym się sprzedawcy o markę zasilacza. Jeśli no-name, to komputer nieopłacalny za tą cenę, a jeśli markowy - to w sam raz.

Przestań pisać takie głupawe porady. #-o

Widziałeś chociaż raz wnętrze takiego kompa?

Dzięki za odpowiedź. Komputer już zamówiony.

Pozdrawiam :slight_smile: