Komputer działa - 4 piknięcia - monitor nie działa

Witam, mam problem przy uruchomieniu komputera monitor cały czas jest w tej fazie, gdy zamiast niebieskiej świeci się żółta lampka, komputer za to działa normalnie i można się zalogować na konto, ponadto przy włączeniu słychać 4 piknięcia, o co może chodzić?

To działa czy nie działa napisałeś iż działa normalnie . Nie wyświetla obrazu mam rozumieć ??

No normalnie działa, Najpierw na klawie klikam zeby zalogowac sie na konto. Po prostu mam zakodowane to w pamieci jak to sie robi, pozniej pozwalam żeby się konto otworzyło i jest ten dzwiek. Czekam minutę i klikam klawisz windowst + r uruchomia to ten edytor przez który mogę wpisywać co chcę uruchomić, np. explorer.exe, wpisuje bzdury i klikam Enter i jest ten charakterystyczny sygnał błędu, bo nie ma takiego polecenia.

Nie pomoglo:

wymiana monitora, kabla, odkurzacz (pozbycie się kurzu)

Siemka 4 piknięcia i brak obrazu to oznacza zepsuta karta graficzna lub odłączone zasilanie

Nie wiem, jaki masz BIOS, ale pokazuje ci błędy Beep Code. (piknięcia BIOS’u przy starcie)

(bios award i PHOENIX AWARD) 1 długi 3 krótkie – błąd pamięci karty graficznej lub jej brak

(bios AMI) 4 krótkie - błąd zegara systemowego lub pierwszego wtyku pamięci

(bios phoenix) 1-2-1 - błąd zegara systemowego

(bios phoenix) 1-1-2 – błąd procesora lub gdy niski ton błąd płyty głównej

Sprawdza się jednak pierwszy kod.

Oj u ciebie widzę z logiką nie bardzo. Przecież to jest oczywiste, że skoro Windows rusza, a nie ma obrazu, to jest walnięta karta graficzna.

Pożycz od kogoś kartę graficzną nie wiem jaką tam masz teraz ale dla pewności sprawdź jak będzie na innej karcie . Aha i zobacz czy dobrze siedzi w Slocie . Zdarzały się już przypadki kiedy ktoś za lekko wsadził kartę do slotu i komputer działał ale piszczał jak szalony