Komputer działa ,ale monitor nie wyswietla obrazu

Mam problem z kompem a zresztą z kompem i monitorem. Pewnego czasu zepsuła mi się nagrywarka,a że miałem drugą w zapasie to chciałem zmienić, a że byłem zafascynowany wnętrzem mojego kompa to go rozebrałem i potem złożyłem.

I po złożeniu odpalam kompa a tu monitor nie wyświetla mi obrazu.

Proszę o pomoc jak najszybciej.

Procesor: intel core duo 2,2Ghz

Karta Graficzna: GeForce 9600 GT

Ram: 2 GB ram

Płyta Główna:ASRock

Dysk twardy: 600GB

Strzelam, że zapomniałeś podpiąć dodatkowego zasilania do karty graficznej. No i czy jesteś pewien, że wszystko włożyłeś tak, jak powinno być?

Może po prostu źle wpiąłeś ją w gniazdo? Albo tak jak poprzednik powiedział: zasilanie dodatkowe. Wydaje mi się, że lytko o to chodzi bo gdybyś coś przypadkiem spalił to pewnie głośniczek PC by się odzywał.

A podłączyłeś monitor do zasilania??

No pewnie ze wszystko podpiąłem dobrze.

Na starym kompie miałem taki problem, że wszystko się wyświetlało, ale jak włączałem grę, to działała 5 min po czym boom. Dźwięk szedł sobie dalej ale obraz nie… Zachodziłem co to mogło być, dopiero kiedy go rozkręciłem i złożyłem (jak mi się wydawało, bardzo dokładnie), zobaczyłem, że mam ten problem, który Ty masz teraz. Karta była dokręcona, nie ruszała się w gnieździe ale mimo to obrazu nie było. Wkurzyłem się delikatnie i zacząłem ją na siłę wciskać przy włączonym kompie (wiem, bardzo mądre). Nagle coś pyknęło i zaczął mi piszczeć głośniczek PC… po restarcie obraz już był. Chce powiedzieć, że czasami może Ci się wydawać, że jest dobrze włożone a nie jest. Wyjmij kartę, przeczyść styki (tylko nie ręką), dmuchnij parę razy w gniazdo na płycie i ostrożnie włóż ją jeszcze raz.

A… i powiedz nam jeszcze jak się monitor zachowuje? Wyświetla jakieś no signal albo coś? Reaguje czymkolwiek jak wetkniesz wtyczke w gniazgo na karcie?

Jak wtykam wtyczkę do gniazda karty to monitor normalnie się zachowuje nie ma żadnego uśpienia monitora i no signal .

Dodane 20.02.2011 (N) 13:05

Dzięki za pomoc.

Komputer działa bez zarzutu.