Komputer dziwnie bzyczy :O

witam! !!

ta nówkę … :lol:

hehe to już niemal złom w świecie komputerów :stuck_out_tongue:

czy to bzuyczenie to niejest przypadkiem jakiś wiatraczek ?

mówisz że podczas grania masz to więc możliwe że na karcie grafiki wiatraczek pada :stuck_out_tongue:

a objawia się to podczas gier dlatego że grafika przełącza się w 3d a wtedy wiatraczek nabiera obrotów ? :stuck_out_tongue:

najlepiej jak byś zdjoł boczną ścianke z komputera i obsłuchał skąd dochodzą odgłosy :slight_smile:

Może wentylator przełąza się na wyższe obroty i z tąd to “bzyczenie”

Przeczyść chłodzenie.

Może bym to zrobił, albo nie lepiej by go prostu było zabrać do naprawy może??? No bo nei wiem, czy jest jeszcze mój komp na gwarancji, ale jeżeli go rozkręcę, to rozerwę jednocześnie plombę i stracę gwarancję :? .

Wyczyść w środku kompa z kurzu bo wiatraczki masz zapchane kurzem i się nie pracują :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

przesmaruj wentyla

hehe jak cię stać ;]

na dzień dobry 50 zł zabulisz :stuck_out_tongue:

a jak przyjdzie do wymiany wiatraka to za wiatrak ci policza i za montaż tak że razem wyjdzie ze 100 zł :stuck_out_tongue:

jak to nie wiesz ?

zobacz w karcie gwarancyjnej !

a jeśli jej niemasz to i tak niemasz gwarancji :stuck_out_tongue: bo bez tego nieprzyjmą sprzętu do gwarancji :stuck_out_tongue:

pozatym jeśli faktycznie padł wentylator to tego gwarancja nieobejmie :stuck_out_tongue:

rób jak chcesz :slight_smile:

ale ludzie na forum naprawde wiedzą co mówią :wink:

Złączono Posta : 13.05.2007 (Nie) 13:56

lepiej nie smarować !

no chyba że ma łożyska kulkowe …

jesli ma cierne to takich łożysk się niesmaruje !

dobra, coś popróbuję z tym pokombinować. Cholerne dzięki za odpowiedzi! !!

czasem dyski twrade moga głosna chodzić. u kolezki to istny koncert jest jak sie kopiuje cos na twardziela.

pozdr

Chyba wiem co się dzieje napisz ile masz wiatraków i jaka obudowa przydatny był by wyświetalcz w obudowie masz?

A może dysk dotyka obudowy

dysk zawsze dodtyka obudowy bo jest do niej przyczepiony za pomomocą śrób;] ja mysle że włonczył się kolejny wentylator który włąncza się przy temperdatużę 40stopni ale nie wiem jaki ma układ coolerów i nie moge stwierdzić wszystkie wentyle chodzą na max i dlatego bzyczy :slight_smile: