Komputer Dziwnie "Zacina Się"

Witam. Od około 2 lat mam problem z moim komputerem, który nikt nie potrafi rozwiązać. Mianowicie, co pewien czas mój komputer wchodzi w stan “zawieszenia”. W tedy bardzo długo wczytuje wszystkie pliki, zwłaszcza ikony i audio/wideo. Sam komputer nie jest w tym stanie niczym przeciążony (CPU i RAM są w normie). Sprawdzałem różnorakimi programami antywirusowymi i usuwałem wszystkie zbędne pliki, ale to niestety nie pomaga. Jedynym wyjściem jest reinstalacja systemu, co pomaga tylko na krótko, ponieważ błąd pojawia się ponownie. Co ciekawe, gry, które posiadam działają bez zarzutu, ale muszą wczytywać każdy dźwięk, co zajmuje nawet 2 minuty na każde, nawet najmniejsze *click*.

Komputer: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.70 GHZ, 4,00 GB pamięci RAM (Dostępne 3,37), 32 Bit Windows 7,

Nvidia G-Force GT 610

Proszę o pomoc.

Pobierz CrystalDiskInfo portable, wypakuj i uruchom, zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]) zrób screenshota z programu (całe okno), umieść na http://wstaw.org/ i podaj link na forum.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Bardzo dziękuje za sugestię, już zmieniam.

Obraz: http://wstaw.org/w/2ii2/

Inne Dyski: http://wstaw.org/w/2ii7/

Dysk WD jest w złym stanie (parametry 01, C5, C8), zalecam niezwłoczne zrobienie kopi plików.

Dysk Seagate ma dość wysoką temperaturę (podobnie jak WD), czy dyski nie są umiejscowione zbyt blisko siebie.

Kopie mam już dawno zrobione w razie potrzeby reinstalacji systemu. Dyski są umiejscowione w średniej odległości. Najwyraźniej przegrzały się od nieustającego kopiowania i usuwania plików w ostatnim czasie.

Dodane 30.10.2013 (Śr) 13:47

Problem rozwiązany. Okazało się, że dysk był nadpęknięty. Temat można zamknąć.