Komputer firmowy. Bardzo wolna praca

Witam.

 

Dostałem jako zadanie techniczne od Szefa; zreanimować komputer z systemem operacyjnym Windows 2000. Reanimacja jest niezbędna aby odzyskać zgromadzoną na tym komputerze dokumentację techniczną. Pierwsze próby uruchomieniowe wykazły bardzo wolną pracę. Skanowanie MBAM i ESET nic nie wykazuje. Udało mi się zrobić raporty OTL, bo tylko takie mogłem przygotować.:

Proszę o sprawdzenie, podanie wskazówek i ocenę stanu technicznego. To, że to jest zabytek już wiem dawno.

 

 

Hej,

A nie prościej przepiąć dysk do niego komputera i zgrać, co niezbędne?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Cześć.

 

Też o tym Szefowi powiedziałem. No ale ten ma w stosunku do tego sprzętu jakieś swoje plany i stąd moja prośba o pomoc w rozwiązaniu problemu.

 

Pozdrawiam

Miki25

Hej,

Na początek użyj programu ADWCleaner - kliknij szukaj, a następnie usuń wszystkie znalezione zagrożenia. Po restarcie systemu wykonaj logi (FRST.txt i Addition.txt) programem Farbar Recovery Scan Tool - informacje o tym, jak dokładnie ustawić program i gdzie zamieścić logi znajdziesz w temacie: http://forum.dobreprogramy.pl/nowy-log-obowi%C4%85zkowy-farbar-recovery-scan-tool-t478727/.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dziękuję za dotychczasowe porady. Wrócę do tematu w poniedziałek. Piszę z innego PC. Co do wykorzystania programu Farbar Recovery Scan Tool do skanowania komputera z Windows 2000 to mam obawy czy ten skaner zadziała. Wiem, że OTL sobie radzi dlatego przygotowałem raporty z tego skanera.