Komputer Gamingowy do 10.000zł

Witam, jestem zielony w temacie komputerów, dlatego chciałbym żebyście mi doradzili co do wyboru komputera Gamingowego do 10.000zł. Chciałbym się dowiedzieć jaki polecacie procesor, pamięć RAM, dysk, kartę graficzną, kartę dźwiękową i zasilacz (jeśli o jakichś podzespołach zapomniałem to dodajcie :wariat:). Chciałbym, aby komputer miał Windowsa 10 i dysk SSD 1 TB oraz drugi o pojemności 3 TB. Chciałbym do tego komputera podłączyć 2 monitory, ale nich zrobiłem osobny temat na forum. Mam nadzieję, że wybierzecie dobre podzespoły, tak żeby komputer który kosztuje powiedzmy 9.000zł nie chodził jak jakiś za 4.000 :rotfl:. Pozdrawiam i liczę na trafne odpowiedzi

To jest ponad 10k (nawet jeśli to tylko 100zł) :sweat_smile: Chodziło mi o to żeby zmieścić się w budżecie 10.000. Najlepiej jakby to było 9.000 jakoś

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Zmień kartę graficzną na tą i reszta zostaje.

Będzie też pasowała? I nie będzie się aż tak różniła?

Tak się składa, że do wszystkiego w życiu dochodzę sam i nie miałem tak łatwo jak ty, żeby mi ojciec coś droższego kupował. Następnym razem pomyśl 2x nad tym co napiszesz, bo nie wszyscy w życiu mają wyłożone na tacy jak ty i muszą trochę popracować, aby się dorobić. Nawet nie wiem czy w ogóle pracujesz, czy masz po prostu bogatą rodzinę i piszesz takie komentarze, żeby pokazać jaki jesteś wielki…

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Nie wiem gdzie pracujesz, ale w tych czasach nie jest trudno zarabiać więcej niż przeciętny Polak. Może jak osiągniesz sukces w życiu (zamiast prowokować ludzi w internecie) to zrozumiesz że w tych czasach już nie trzeba mieć pieniędzy od rodziców, żeby spełniać marzenia :blush: Poza tym masz coś do ludzi niepełnosprawnych?

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.