Komputer gamingowy

Cześć! Po latach postanowiłam przejść z laptopa na stacjonarke. Chodzi o skrzynkę + monitor. Sprzęt byłby używany głownie do gier i programów typu AutoCAD. Jestem totalnie zielona w kwestiach technicznych jaki i tego co warto teraz kupować i jak to stoi cenowo. W gry gram głównie MMO ale i fajnie jakby nowości RPG w miarę fajnie śmigały. Myślę, że nie musi to być luksus bo prawdopodobnie nie odczuje wielkiej różnicy. Myślałam żeby celować w budżet około 7k ale jeśli mam dopłacić 1k więcej i odczuć znaczną różnice to tez mi pasuje, tak samo w drugą stronę. Istnieje możliwość ze wcale nie potrzebuje AŻ TAKIEGO sprzętu i jak wyjdzie taniej to jeszcze bardziej będę się cieszyć. Najlepiej jakby był z x-kom bo będę mogła zamówić od razu ze złożeniem. Dzięki bardzo!

No to lecimy:
Monitor 27" z dobrą paletą kolorów

Bardzo fajny procesor, zdecydowanie najlepszy w swojej cenie.

Odpowiednie chłodzenie do procesora

Bardzo dobry zasilacz o odpowiedniej mocy

Zapas pamięci (i tak wykorzystasz) o dobrej prędkości)

Ładna i przewiewna obudowa

Mocna płyta główna

Odpowiednio mocna karta graficzna

Dobry i bardzo szybki dysk

Ewentualnie można dorzucić magazyn na zakończone projekty (składować tam żeby na szybszym dysku robić to co aktualne a na ten zrzucić to co raczej już definitywnie zakończone).

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.