Komputer Hałasuje

Czy Wiecie Dlaczego Komputer Tak Głośno Hałasuje ?, jak sie go włącza to hałasuje ze można sie aż obudzić .

Przeczyść komputer z kurzu a przede wszsytkim wiatraki

Jest jeszcze jedna możliwość jeśli wiatraki miały słabe łożyska to mogły się po prostu zużyć :frowning:

to nic nie daje

Zacznij pisać jak człowiek. Popraw to.

Przeczytaj… Może trzeba będzie wymienić wiatraki.

byly wymienone 6 miesiacy temu i nic

Może źle stoi komputer ?

Odkręć blachę, włącz komputer i zlokalizuj źródło uciążliwego hałasu. Proponuje po kolei zatrzymywać wiatraczki aż stwierdzisz który hałasuje.

Jeśli to jakieś no-name to nie ma znaczenia. Pół roku dla takiego no-name to i tak górna granica.

Jak może źle stać komputer ??

wina obudowy… słabej jakości…

jak się nazywa?

Cienkie blachy obudowy które latają jak dywan alladyna przez co wytwarzają hałas. Ale najpierw zastosuj się do mojej porady posty wyżej.

pewnie jakaś budka typu Tracer :stuck_out_tongue:

U mnie jak hałasuje walne raz czy dwa i się uspokaja . Sprawdź wiatrak i znajdź źródło

To się nazywa dbanie i szanowanie sprzętu komputerowego. :evil:

No a jak :stuck_out_tongue: Ale już ponad 8 lat komputerek pracuje .U mnie to raczej wina tego że źle stoi

to wie ktoś czemu tak jest ??

kubazwolak, skoro wiatraczki dobrze chodzą i czyścisz kompa, to może po prostu coś tam się w środku poluzowało. Uruchom kompa i sprawdź czy po restarcie wszystko będzie dobrze. Wprawdzie niezbyt dobrze się na tym znam, ale z moim kompem było podobnie i restart pomógł. Najlepiej sprawdź jakimś programem parametry komputera i będziesz wiedział, czy wszystko działa prawidłowo.

stukot

Problem w tym ze ja nie moge tego zlokalizować …

kubazwolak, witaj w klubie. W przypadku mojego kompa, wystarczy go wyłączyć i uruchomić ponownie. A nic nie jest już raczej poluzowane. Za nic w świecie nie będę sprawdzać. Każdy komp jest inny. A ja bardzo mało wiem o kompach.