Komputer Hałasuje

(Kuba181) #1

Czy Wiecie Dlaczego Komputer Tak Głośno Hałasuje ?, jak sie go włącza to hałasuje ze można sie aż obudzić .

(huber2t) #2

Przeczyść komputer z kurzu a przede wszsytkim wiatraki

(system) #3

Jest jeszcze jedna możliwość jeśli wiatraki miały słabe łożyska to mogły się po prostu zużyć :frowning:

(Kuba181) #4

to nic nie daje

(Monczkin) #5

Zacznij pisać jak człowiek. Popraw to.

(Supinski Aleksander) #6

Przeczytaj... Może trzeba będzie wymienić wiatraki.

(Kuba181) #7

byly wymienone 6 miesiacy temu i nic

(Supinski Aleksander) #8

Może źle stoi komputer ?

(system) #9

Odkręć blachę, włącz komputer i zlokalizuj źródło uciążliwego hałasu. Proponuje po kolei zatrzymywać wiatraczki aż stwierdzisz który hałasuje.

Jeśli to jakieś no-name to nie ma znaczenia. Pół roku dla takiego no-name to i tak górna granica.

(Kuba181) #10

Jak może źle stać komputer ??

(klopas) #11

wina obudowy... słabej jakości...

jak się nazywa?

(system) #12

Cienkie blachy obudowy które latają jak dywan alladyna przez co wytwarzają hałas. Ale najpierw zastosuj się do mojej porady posty wyżej.

(Peter Mac83) #13

pewnie jakaś budka typu Tracer :stuck_out_tongue:

U mnie jak hałasuje walne raz czy dwa i się uspokaja . Sprawdź wiatrak i znajdź źródło

(system) #15

To się nazywa dbanie i szanowanie sprzętu komputerowego. :evil:

No a jak :stuck_out_tongue: Ale już ponad 8 lat komputerek pracuje .U mnie to raczej wina tego że źle stoi

(Kuba181) #17

to wie ktoś czemu tak jest ??

(Stukot13) #18

kubazwolak, skoro wiatraczki dobrze chodzą i czyścisz kompa, to może po prostu coś tam się w środku poluzowało. Uruchom kompa i sprawdź czy po restarcie wszystko będzie dobrze. Wprawdzie niezbyt dobrze się na tym znam, ale z moim kompem było podobnie i restart pomógł. Najlepiej sprawdź jakimś programem parametry komputera i będziesz wiedział, czy wszystko działa prawidłowo.

(Kuba181) #19

stukot

Problem w tym ze ja nie moge tego zlokalizować ...

(Stukot13) #20

kubazwolak, witaj w klubie. W przypadku mojego kompa, wystarczy go wyłączyć i uruchomić ponownie. A nic nie jest już raczej poluzowane. Za nic w świecie nie będę sprawdzać. Każdy komp jest inny. A ja bardzo mało wiem o kompach.