Komputer i pc suite nie widzi mi telefonów

Witam mam taki problem jak w temacie mój komp i pc suite nie widzi od 3 dni żadnego telefonu tzn jak podłączę telefon przez kabel do kompa to po prostu go nie widzi komp dodam ze używam pc suite i on tez o dziwo nie widzi.Ale wcześniej wszystko działało ok

Probowałem przeinstalować pc suite ale to nie pomaga

Dodam ze próbowałem to na 3 telefonach ( dwóch na kablu nokii DKU-2 i jeden przez usb i żadnego nie widzi ani komp ani pc suite)

Ale tez o dziwo jak podłączam nokię6230i przez kabel to pojawia sie czy użyc telefonu do przechowywania danych czyli kabel powinien być ok.

Tak samo jak podłączyłem nokię6120 przez kabel usb to pojawia sie z jakim program ma sie połączyc wybieram pc suite ale nic dalej nie idzie jak bym niczego nie podłączył

Dodam ze 3 dni temu zainstalowałem Oxygena i Mobile Media Browser (może ktoryś z tych programów coś przestawił,lub usunął w komputerze.Bo jak je usónełem te programy to właśnie wtedy komp i pc suite przestał mi widzeć telefony)

Tak wiec co mam zrobić???

Karol PL proszę poprawić wiadomość, używając opcji Zmień. Na Forum używamy polskich znaków w pisowni

Dodam jeszcze że

Jak naciskam w nokia pc suite “uzyskaj połączenie” to pojawia mi sie

Brak dostępnych typów połączeń i dla tego nie można ustanowić połączenia z telefonem.Kreator zostanie zamknięty

Może teraz ktoś bedzie wiedział jak mam naprawić ten problem

pc suite tak ma, że trzeba parę razy wpiąć kabel do telefonu zanim go zauważy dlatego i usłyszymy wtedy charakterystyczny dźwięk, że telefon podłączony

U mnie też tak było. Jednak wyjmowałem i wkładałem kabel, ewentualnie uruchamiałem ponownie telefon

właśnie ten dźwięk jest ale telefonu nie widzi pc suite ani nie ma go w moim komputerze.Cos mi sie wydaje ze ktoryś z tamtych programów mógł coś zmienić w rejestrze albo podczas usuwania programu usunął jakiś plik

A i jeszcze jedno jak wybiorę w telefonie opcje przechowywania danych to tylko kartę pamięci czyli coś jest nie tak