Komputer - ile warty zestaw?

Witam, mam komputer, który chcę wymienieć na laptopa (albo sprzedać i go kupić). Oto jego parametry:

-AMD Athlon 64 X2 4200+

Płyta główna ECS

Karta graficza nVidia GeForce 7300LE (+ zintegrowana)

Karta dźwiękowa zintegrowana

Karta sieciowa bezprzewodowa

Nie wiem co więcej pisać :wink:

Nagrywarka DVD Samsung LightScribe

Napęd dyskietek

Monitor 22 cale BenQ

Oczywiście monitor jeszcze 2 lata gwarancji (na komputer nie pamiętam)

Do tego klawiatura i mysz

Za ten zestaw chciałbym kupić (lub wymienić) na używanego (lub nowego) notebooka - Proszę się nie śmiać - Acer z serii Aspire (np 3692) , hp nx6110, nc6220, itd… Po prostu te mi się najbardziej podobaję np acer 5220 nie przypadł mi do gustu. Nie potrzebuje mocnego taki Pentium M 1.73, nie musi mieć dwóch rdzeni. Starczy aby miał 1024 - 2048 Ram. Czy się opłaca czy nie?

Wymień wszystko

RAM, Zasiłka, HDD, CPU, GPU, MOBO.

Najlepiej z everesta weź dane jak nie pamiętasz.

Więc tak pamięci to GoodRAM 2 x 1024 MB 800Mhz

Zasilacz CHIIEFTEC 400W

Dysk 160 GB Samsung - Sata II (moge jeszcze dołożyć 40 smasunga na Ata)

MOBO - ECS RS485M M

Karta graficza nVidia GeForce 7300LE (+ zintegrowana)

Procesor AMD Athlon 64 X2 4200+

Do tego też jest Windows XP Home oryginalny

Za budę dostaniesz ok 550 - 700zł

Za monitor nie wiem bo nie napisałeś dokładnie jaki model, ale za 22" to możesz wołać ok 500zł

Wielkie dzięki za wycenę.

Monitor dokładnie nie wiem jaki, (na nim nic nie jest napisane), a pudło ma w piwnicy.

za ten komputer na jakies gdzieldzie jak masz gdzies niedaleko siebie dostaniesz wiecej ;p łatwo o frajera nawet za 900 zł :wink: wystarczy mowic jaki to jest super sprzecicho :stuck_out_tongue:

Tzn. mam niedaleko warszawską giełde komputerową, czy tam lepiej sprzedać czy na allegro? Bo kiedyś myślałem, że na giełdzie taniej.

Może offtop no ale: A jak się sprzedaję na giełdzie? - nigdy tego nie robiłem, na allegro nie raz ale na giełdzie nigdy. :slight_smile:

Witam ponownie czy 1300zł to dużo na ten komputer czy nie?