Komputer Intel 4,2GHz/8GB RAM/SSD 60GB/GTX 960 SPRZEDAM

http://allegro.pl/show_item.php?item=5455024468

 

 

Witam, mam do sprzedania komputer. Komputer został profesjonalnie złożony przez osobę która zna się na sprzęcie. Wszystko jest w nim zadbane (praktycznie zero kurzu). Sprzęt posiada około dwa lat gwarancji, także faktury. PC spokojnie uciągnie wszystkie gry na najwyższych detalach. Bez najmniejszych problemów osiąga średnio 40-60 fps.

 

Złożenie na morele.net kosztowało 2744 zł

http://www.morele.net/inventory/info/LgSMAN/

 

GRY najbardziej wymagające które działają bez najmniejszych problemów to Battlefield 4, Crysis 3, GTA V, Wiedzmin 3

 

 

Lista Podzespołów:

 

Procesor Intel G3258 - Podkręcony do 4,2 ghz (jest to najwydajniejszy 2 rdzeniowy procesor który radzi sb lepiej niż procesory AMD 4 rdzeniowe. (temperatury nie przekraczają 50 stopni przy maksymalnym obciążeniu.) OCCT/PRIME (linpack).

Karta graficzna MSI GTX 960 GAMING 2GB GDDR5 - Karta została podkrecona do ponad 1400 MHz na rdzeń i ponad 7200 MHz mhz na pamieciach. Pod obciażeniem karta nie przekracza 45 stopni.

 

Pamięć GoodRam DDR3 2048MB PC1333 CL9 - Cztery kości pamieci patriot i goodram po 2 GB pracujące w trybie dual channel (w sumie 8 GB).

 

Dysk SSD Kingston 60GB V300 - na kościach toshiby (czyli ten wydajniejszy ) spokojnie wystarcza na system programy i jeszcze jakąś wiekszą gre np.

 

Dysk Seagate 1TB - dysk sprawny w 100% pracował tylko jako magazyn test SMART (wszystko ok).

 

Obudowa SilentiumPC Gladius M40 - obudowa w której jest zamontowane 5 wentylatorów – 3 fabryczne i 2 wydajniejsze arctic cooling. Obudowa posiada wszystkie niezbedne filtry i utrzymuje bardzo dobre temperatury dzieki temu komputer bedzie klientowi służył długie lata i nie bedzie musiał czyścić komputera co tydzien tak jak w przypadku innych tanich podróbek. Wystarczy tylko np raz na miesiac przeczyscic filtry odkurzaczem co zajmuje 2 min. Kable od podzespołów są w wiekszości pochowane co daje lepszy obieg powietrza w obudowie i zmniejsza temperatury podzespołów.

Chłodzenie CPU SilentiumPC Fera 2 - wydajne i ciche chłodzenie z zamontowanym dodatkowym wentylatorem od arctic cooling który jest cichszy i wydajniejszy i posiada 5 letnią gwarancję.

Płyta główna MSI H87-G43 s1150 H87 4DDR3 USB3/GLAN ATX (H87-G43) - jest to płyta główna z wyższego segmentu cenowego posiada radiatory na sekcji zasilania i ma bardzo dobrą sekcję która pozwoli nawet i7 podkrecić do granic możliwosci. chipset(mostek północny na płycie nie przekracza 40 stopni).

 

Arctic Arctic F12 PWM Rev. 2 – 120mm - 3 dodatkowe wentylatory które są zamontowane na radiatorze od CPU i na obudowie.

 

Zasilacz Aerocool VP-450 - markowy zasilacz który posiada wszystkie niezbedne zabezpieczenia. Komputer podczas maksymalnego obciażenia pobiera około 200 WAT prądu podczas przeglądania internetu góra 100 WAT. (w przypadku innych zestawów ze słabym zasilaczem i procesorem amd jak to bywa na allegro takie wartości są nie osiągalne zasilacz ma sprawność wynosząco 80%(mniejsze zużycie energii).

 

Zainstalowany Windows 10 najnowszy build sterowniki i niezbędne programy.

 

 

Jakiekolwiek pytania na numer GG: 3064787. Po zakupie komputera, w razie jakichkolwiek problemów, mogę pomóc przez pomoc zdalną lub GG.

 

KUP TERAZ 2400

 

LICYTACJA OD 1900

 

 

 

przesadziłeś z ceną, nikt go nie kupi, wystaw go od złotówki

gtx 960 ma miesiąc :slight_smile: wszystko jest na gwarancji :slight_smile: kup teraz wiem że jest za wysoko :slight_smile:

 

 

Tak, chyba na średnio-niskich. Już widzę jak ten GTX 960 dławi się przy tym G3258, który jest zwyczajnie zbyt słaby do W3 i GTA5. No chyba, że w 800x600.

Sprzedaj go na części, całości nikt nie kupi. Poza tym, złożenie tego pudła na pewno nie kosztowało 2744. Teraz kosztowałoby, bo dolar poszedł w górę, więc części podzespołów również. G3258 na wejściu kosztował 225 złotych, ten Seagate do niedawna był za bodaj 190. GTX 960 w tej wersji do niedawna nie dość, że był chyba z 50 złotych tańszy, to jeszcze dodawano do niego W3. Płyta główna pewnie też kosztowała mniej (H87 do takiego procka? Nonsens, spokojnie wystarczyłaby płyta na B85 z czterofazową, chłodzoną sekcją zasilania - nawet na takich i5-4670k/4690k potrafi się stabilnie bujać do 4.5). Gdyby tak wszystkie zmiany w cenach podliczyć, to pewnie wyszłoby że zamiast rzekomych 2744 zapłaciłoby się 2300-2400. Ram to tragedia. Dziś za 2700 można dostać znacznie lepszy sprzęt, na jakimś GTX770 i i5-4460. Ba, za 2400 ogarnę nówkę ze sklepu, która będzie od niego lepsza.

 

Rozumiem, że kupiłeś kompa i wydałeś na niego furę kasy, ale nie każ sobie płacić jak za zboże, bo inaczej będziesz ten komputer mieć tak długo aż się zestarzeje i trafi na złom. Nikt normalny nie zapłaci tyle kasy, skoro za Kup Teraz można dostać nowy(!) znacznie lepszy sprzęt, a za cenę licytacji można złożyć coś lepszego z podzespołów używanych, wciąż będących na gwarancjach.

Chcesz zarobić? Sprzedaj na sztuki, w ten sposób ugrasz najwięcej. Zajmie to więcej czasu, ale dostaniesz więcej niż za całe pudło. A co do rzekomego profesjonalizmu, nie dostrzegam go. Gdyby złożył go ktoś ogarnięty, wiedziałby że między 1333MHz i 1600 jest kilka FPS-ów różnicy, więc nie warto oszczędzać tych 5 złotych, a duet i3-4160 + R9 280 (lub nawet R9 280X, przy wzięciu płyty na B85 lub H81) w nowych grach poradzi sobie lepiej niż G3258 + GTX 960, który będzie cierpieć przez słaby, 2R/2W procesor. Szczególnie w takim GTA5, gdzie różnica w minimalnym FPS-ie między tymi procesorami to 20-30. A ta przepaść będzie się pogłębiać.

1900 zł to jest za dużo ?

proszę cię kartę kupiłem miesiąc temu za 950 zł :slight_smile: wczesniej gtx kosztował 1000 zł ponad nawet wersjia od msi gaming.

 

różnica w grach miedzy 1333 a 1600? pokaż testy?

nie wiem czy zauważyłeś ale dolar spadł już sporo. 

ja 2400 za ten pc nie oczekuje myśle nad 1900 góra 2000 zł :slight_smile:

dodatkowo kupca już mam jak narazie za 1950 zł zobaczymy czy nikt się do licytacji nie zgłosi :slight_smile:

 

https://www.youtube.com/watch?v=mg-BRJFjFE4

 

 

Proszę o to testy - KLICK.

 

Procesor Intel G3258, nawet podkręcony do 4,2 ghz pozostaje nadal dwu rdzeniowcem co np. w BF4, który aktywnie wykorzystuje trzy rdzenie procesora, jasno pokazuje jaki komfort gry czeka właściciela tego procka.

 

Gram w każdego Battlefielda od premiery i ostatnim BF, na którym można było grać bez jakichkolwiek problemów na dwurdzeniowcu był BF 2142 z 2006 roku … Rozumiem, że reklamujesz swój sprzęt i chcesz go sprzedać jak najlepiej ale to nie powód by wprowadzać w błąd.

I tutaj widać pierwszy wał sprzedającego - przecież jak się popatrzy na zdjecia to tam jest MULTUM kurzu! Co Ty gościu w kulki lecisz? :F

 

Uwielbiam jak przyjdzie młodzieniec, który pozjadał wszystkie mózgi i nawija makaron na uszy. 1900zł wzwyż za komputer z prockiem dwurdzeniowym? Proszę Cię… Szukasz frajera, ok. Ale miej szacunek do forumowiczów :wink:

 

Gwoli ścisłości na tym dysku V300 to ja nie wiem czy tak świetnie się pracuje…

battlefielda 3 grałem na multi bez najmniejszego problemu na tym procku :) 

ciekawy test poszukam jeszcze czegoś na toms hardware czy anand tech bo jakoś cieżko mi uwierzyć w aż takie różnice. 

 

ten pentium narazie to dławił się  tylko w fifie 15 :slight_smile:

 prosze nie gadajcie mi głupot że sprzet nie jest tego warty. weź sb chłopie przeglądnij allegro i zobacz co ludzie sprzedają na allegro.

pozatym kupca już na 1950 zł mam a licytacja jak licytacja zobaczymy co bedzie :slight_smile:

 

 

To nie allegro jest wyrocznią w sprawie cen tylko sklepy. Na allegro możesz nawet super ekstra wypaśny komputer za 2000zł kupić, a w rzeczywistości dostaniesz rzęch po przejściach lub sprzęt na skraju życia i śmierci :wink:

Allegro nie muszę przeglądać, bo kupuję w sklepach. A jeśli potrzebuję kupić używany sprzęt - inwestuję w poleasingowe modele.

 

Kupca masz na 1950, ale dalej dla Ciebie mało i licytację mimo wszystko robisz… piękny z Ciebie Janusz Biznesu :wink:

bo licytacja chłopie została rozpoczęta zanim kupiec się znalazł :slight_smile:

koniec tematu.

“chłopie” nie będę tu robił offtopu, ale no nic - szukaj przysłowiowego frajera dalej :wink:

 

W singlu być może ale nie na multi z z pojazdami :)