Komputer lepiej kupic czy zlozyc?

to źle myślisz, są wydajniejsze, chociażby x1950xtx czy gf7900gx2 czy jakoś tak :stuck_out_tongue:

Ja szczerze polecam udać się do jakiegoś sklepu ze sprzętem komputerowym typu komputronik. Tam ludzie naprawdę znają się na rzeczy. Wszystkie części dobierają wspólnie z Tobą, według Twoich potrzeb. Wydrukują Ci taki zestaw złożony przez Was, weźmiesz sobie do domu i spokojnie przemyślisz.

matusia :slight_smile: - proszę używać polskich znaków w pisowni.

Temat przenoszę

  1. Komputronik - drogi.

  2. W większosci takich sklepów wcisną to co schodzi gorzej.

  3. Przemyśleć zawsze można. Możesz wrzucić na forum i twtedy pomyslimy. :wink:

Masz gotowy zestaw w moim podpisie.Cena na dzień dzisiejszy to jakieś 3800,00 . Sam go składałem przy pomocy kolegów z tutejszego forum , komputronika ( tylko tam był dostępny conroe i płyta główna) i allegro oczywiście. Powinieneś być zadowolony . Z mojego zestawu możesz zmienić HDD na mniejszy ( będzie taniej ) i kasę dołozyć do pamiątek. Monitor też może wystarczy 17" i będzie ok.

aficio bardzo fajny zestaw tylko można mizneić płyte główną na Biostar TForce P965 Deluxe - taniej.

Ram - GoodRAM

Dysk Samsung 120GB/160GB

DVDRW LiteON 16HP6S (czy jakoś tak :stuck_out_tongue: )

Grafika 7300GT DDR3 Galaxy, x1300XT Saphari OC Edition, 7600GTS, lub ten 7600GS. (Zależnie od kasy)

hee plus buda :smiley: czyli odchodzi te 300 zł i jest zestaw aficio adekwatny do ceny, jakąmatusia :slight_smile: ma przeznaczyć na kompa,

powinnaś chyba :stuck_out_tongue:

:x ale fopa (chyba tak się pisze?)

Przepraszam - powinnaś!

Dokładnie można kupić zdecydowanie tańszą i bedzie git.

aficio a za ile kupowałeś zasiłkę? Można kupić tańszy dysk, “gorsze” chłodzenie(AC Freezer7pro), tańsza buda i zestaw mamy cacy :wink:

to sobie dolicz z 150 zł za nagrywarke i masz wynik gotowy :wink:

Zasiłka - 329 zł

Chłodzenie - 99 zł

HDD -339 zł

Ale ceny już poleciały w dół. Proca można już kupić 750-800 zł .

Reszta zgodnie z " zaleceniem " wigrusa.

O co chodzi? Przecież nagrywarka jest w zestawie. Można kupić tańszą np. Benq lub Samsunga i będzie dodatkowe 30-40 zł oszczędności :smiley:

moze ja sie na tym az tak nie znam…ale wydaje ni sie ze 3500 zł to duzo jak na peceta… za ta sume mozna juz kupic laptopa…

Ja ne chce wydac na koputer wiecej kasy… liczylam raczej na mniej:)

wiec moze jakas inna propozycja???

Ale za tę cenę nigdy nie kupisz tak wydajnego . Mówię Ci , że to potwór :slight_smile:

No to powiem wam inaczej…Ja nie jestem maniakiem komputerowym… Ja nawet nie wiem jak to jest zrobione że to wszystko dziala… Potrzebuje komputer tylko do prac biurowych typu coś napisać, Fotki zretuszowac… i do neta… chce zeby mi wszystkie potrzebne programiki dzialaly… i żeby nef fajnie smigał…bo teraz to mam tragedie…:frowning: Ach i jeszcze jedno ja nie gram ale mam brata w wieku 10 lat i on chetnie pograł by w cos ale na tym złomie którego posiadam nidyrydy:(

Sama napisałaś , że ma nie przekroczyć 3500 , więc podaliśmy zestaw najlepszy za tę cenę.Wierz mi , że wszystko co wymieniłaś będzie śmigać jak Robert Kubica na torze :stuck_out_tongue:

Moja córka ma 12 lat i wreszcie jest zadowolona , że nic jej się nie wiesza , a każda gra chodzi na max detalach.

Jeszcze raz polecam , ale decyzja należy do Ciebie!

I nie trzeba być maniakiem , żeby mieć dobry przyszłościowy sprzęt , z którego będziesz zadowolona.

no taaak… pisalam ze ma nie przekroczyc… a to co mi podaliście przekracza…troche…:frowning: Ja niestety nie zarabiam 1500zł miesiecznie tylko 600-700 a na umowie mam 900zł brutto:( Nie chcem splacać tego komputera do knca zycia…:frowning:

Ale przejde sie do sklepu i napewno zapytam o to wszystko…moze bedzie troszke taniej…:slight_smile:

BO w szczecinie jest cos jakby hurtownia…:slight_smile: Zobaczymy

DZIEKUJE WAM ZA POMOC:)

jeśli interesują Cie jak najaniej to http://www.skapiec.pl :slight_smile:

co się czepiasz? Dziecko 12-letnie będzie w obliviona grało? :expressionless:

matusia :slight_smile: no to tak:

Sempron 3000+ AM2

Asus M2N-E nForce 570 Ultra

Samsung SpinPoint P80SD 160 GB (SATA II, 8MB cache, NCQ)

ram: 1GB ddr2 667MHz goodram

grafa: gf7300GT Galaxy

buda to jaka chcesz i do tego zasilacz: Fortron 350W -mdn z allegro

i nagrywarka dvd-rw benQ/NEC i sprzęt koło 2 tysiaków wychodzi :wink:

albo Radeon x1300XT Saphari Edition O/C