Komputer ma problem z przesłaniem obrazu na monitor


(1337xeuron) #1

Siema mój problem jest taki rozkręcałem kartę graficzną by wyczyscic sobie wiatraczek w karcie graficznej. Czyscilem caly komputer. Potem patrze wlaczam go wszystko chodzi patrze na monitor a tu nie laczy monitora cos wlacza sie napis acer i potem no signal i sie wylacza. Prosze o pomoc jakies porady dlaczego tak jest .. Jak wlaczam kompa to tylko napis i potem no signal brakuje tego dzwieku (pik) probowalem przelozyc pamiec ram i tez nic.


(Longhorn2009) #2

Musisz sprawdzić wszystkie połączenia, wtyczki czy na pewno dobrze wszystko podłączyłeś. Karty rozszerzeń i graficzną oraz pamięci wyciągnij ze slotów i włóż ponownie, bo najpewniej to tylko kwestia jakiś problemów tego rodzaju. Ewentualnie przy okazji tego czyszczenia mogło się coś uszkodzić (mechanicznie lub za sprawką ładunku elektrostatycznego).


(bartekchejman) #3

Longhorn ma rację. Miałem podobną sytuację naszczescie z drugim starym komputerem który instalowalem sobie na strychu. Wtedy uszkodzilem po jednym ze styków na opornikach, sprawdź czy nie przydarzyło ci się to samo.


(1337xeuron) #4

Nie wiem wyciagam wkladam w kolko robie to samo i nic pamiec ram tez karte graficzna z pare razy wyciagalem. Jutro informatyk przyjedzie i sie tym zajmie juz wszystkiego probowalem i nic dam znac co poszlo jak bede miec jakies info no nic dzieki za info.