Komputer ma problem z przesłaniem obrazu na monitor

Siema mój problem jest taki rozkręcałem kartę graficzną by wyczyscic sobie wiatraczek w karcie graficznej. Czyscilem caly komputer. Potem patrze wlaczam go wszystko chodzi patrze na monitor a tu nie laczy monitora cos wlacza sie napis acer i potem no signal i sie wylacza. Prosze o pomoc jakies porady dlaczego tak jest … Jak wlaczam kompa to tylko napis i potem no signal brakuje tego dzwieku (pik) probowalem przelozyc pamiec ram i tez nic.

Musisz sprawdzić wszystkie połączenia, wtyczki czy na pewno dobrze wszystko podłączyłeś. Karty rozszerzeń i graficzną oraz pamięci wyciągnij ze slotów i włóż ponownie, bo najpewniej to tylko kwestia jakiś problemów tego rodzaju. Ewentualnie przy okazji tego czyszczenia mogło się coś uszkodzić (mechanicznie lub za sprawką ładunku elektrostatycznego).

Longhorn ma rację. Miałem podobną sytuację naszczescie z drugim starym komputerem który instalowalem sobie na strychu. Wtedy uszkodzilem po jednym ze styków na opornikach, sprawdź czy nie przydarzyło ci się to samo.

Nie wiem wyciagam wkladam w kolko robie to samo i nic pamiec ram tez karte graficzna z pare razy wyciagalem. Jutro informatyk przyjedzie i sie tym zajmie juz wszystkiego probowalem i nic dam znac co poszlo jak bede miec jakies info no nic dzieki za info.