Komputer mediona

Witam, nieznam się na komputerach i chciałem się zapytać czy ten komputer jest dobry .

http://allegro.pl/promocja-zestaw-intel … 75194.html

Z góry dzięki :smiley:

Medion nie produkuje jeszcze tylko wacików do uszu i tak naprawdę to nic nie wiadomo o tym kompie. Pierwszy raz słyszę o radeonie v220 , zasilacz 300W? Chyba energooszczędny jest. Ogólnie nie warto i tyle w temacie

karta graficzna Ati Radeon V220 jest to inne oznaczenie karty graficznej Ati Radeon HD 5670 v220

Chyba warto, dzisiaj sam dysk 1000GB kosztuje 400zł, tylko gdybyś chciał w przyszłości modernizować komputer to będziesz musiał wymienić zasilacz, bo 350W to jednak mało no i możliwe że obudowa będzie zniszczona, bo to używany sprzęt.

W sklepie na wystawie nikt go oc nie katował, więc wydaje mi się że o cpu, czy kartę martwić się nie musisz.

mucza13 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wymiana procesora - cała platforma, stary socket któy jest martwy.

Wymiana grafiki (na tej nie pogra za bardzo) - wymiana zasilacza

Pominę odpustowy wygląd puszki, którą nazywa ktoś na aukcji obudową - zero możliwości ułożenia kabli, słaba wentylacja oraz zasilacz na górze - niedopuszczalne przy nowych obudowach.

Lepiej poszperać po forach (tutaj w dziale sprzedam nic ciekawego nie widzę, ale świat na jednym forum się nie kończy), tam ktoś może wystawi coś słabszego ale w końcowym wyniku lepszego bo na normalnym zasilaczu oraz normalnej obudowie.

Za te pieniądze nie warto się zastanawiać :). A co do podstawki to AM3 więc nie wiem co chcesz nowszego z AMD.

mucza13 , odradzam Ci tego kompa. Nagrywarka w nim to porażka, bo prędkość zapisu i odczytu dvd to 1x, tak więc wieki będziesz czekać aż odczyta/zapisze płytę. Po drugie, zasilacz podejrzewam, że jest totalnym badziewiem, które nie ma żadnych filtrów i może spalić Ci kompa. Jak chcesz nowego kompa, załóż w dziale hardware/sterowniki, podaj budżet i tam ktoś poskłada Ci sensowny sprzęt, który Ci wystarczy nas dość długo. Jeżeli nie znasz się na składaniu komputerów, to możesz poszukać sklepu, który sklada komputery do kupy i wtedy zapłacisz za zestaw gotowy do pracy.

Pomijając już fakt, że nie kupuje się zestawów z allegro… to Medion robi swój sprzęt ze śmieci innych firm, odkupuje je za bezcen, i tak się chwali że ich sprzęt jest na podzespołach Samsunga czy Phillipsa, ale co z tego, skoro te firmy przeznaczyły je do utylizacji? większość sprzętu albo działa wadliwie, albo psuje się w miesiąc.