Komputer mi się restartuje

Nie masz naklejki z licencja na obudowie komputera ?
No i jaki system masz zainstalowany Windows 10 czy win7 ?

No nie mam wlasnie zadnej naklejki, prawdopodobnie ta osoba sobie obudowe zmieniala. A mam winde 10 64bit

Mam PC od Lenovo M58p jak instaluję 10 (format lub zerowanie i następnie instalacja ) to aktywuje mi się automatycznie ale jeśli nie jesteś pewny czy aktywuje ci się to możesz zrobić kopie aktywacji i po instalacji przywrócić z kopi, którą wcześniej zrobiłeś .

Tym zrobisz :
Advanced Token Manager

Ok, tak zrobie, a ten klucz ktory mam zapisany w parametrach systemu nie bedzie ok?? Jesli sobie go zapisze na zdjeciu jest on zamazany przeze mnie

Raczej nie bo to jest jak tam piszę ID produktu .

To nie jest klucz! To tzw. ID komputera. Nie masz na nie wpływu, ani nie masz go gdzie wpisać.
Klucz musisz odpisać przy pomocy extra-programu, np. AIDA64.

1 polubienie

Ok dziekuje bardzo wam za pomoc, popatrze za nowym chlodzeniem i napisze wam co i jak, tak to jest jak uzytkownik Maca dostaje jeszcze winde😂

No to czekamy na efekty :slight_smile:

1 polubienie

Albo program speccy, jak nie będziesz chciał trialla AIDA64, czy inne

juz sciagnalem sobie full z torrentow, ale dziekuje

Czesc Wam wszystkim, chcialem sie zapytac czy ten cooler jest dobry? http://www.coolermaster.com/cooling/cpu-air-cooler/hyper-103/

Oczywiscie jak patrze na miejsce u mnie to on jest ogromny, wiec pewnie bedzie zajmowac mi wiekszosc przestrzeni na plycie glownej, tylko nie wiem czy nie bedzie problemu jesli chodzi o Ram bo mam bardzo wysoki jakies 4cm a mocowanie pierwsze ramu ma 26mm odleglosci do pierwszego mocowania jakiego kolwiek coolera na plycie

No chyba ze jeszcze takie cos jest dobre, bo tutaj przynajmniej moge wiatrak gdzies zamontowac z przodu

Zrobilem sobie z kartek, bryle o wielkosciach jaka jest podana w specyfikacji tego coolera ktory mi polecacie i nie za bardzo duzo miejsca tam jest a nie wiem jak z tymi ramami czy nie beda chaczyc i wiatrak chyba musialbym ustawic od strony grafiki bo jakbym mial ustawic ze by wial w strone wiatraka wylotowego tylnego to nie wiem czy ramy by nie przeszkadzaly w montarzu o ile bym wogole to zamontowal, z reszta sami zobaczcie

Który cooler ?
Ten co ja czy te co w/w inni ?

Edit.

Nie zwracaj uwagi na syf i na stary sprzęt (obecnie ma wszystkie sloty na ram zajęte ) tylko na chłodzenie procesora patrz .

chodzi mi o ten

https://www.x-kom.pl/p/291320-chlodzenie-procesora-silentiumpc-spartan-3-lt-he1012.html.

image

Zmienilem chlodzenie na procku na nowe, i problem nadal wystepuje, juz nie wiem co mam z tym wszystkim robic, moj syn tylko wlaczy ta beam NG drive na slabych parametrach i wywala reset przy 75stopniach

Przyczyn jest tak dużo że nie wiem od czego zacząć :slight_smile:

Więc

  1. Czy masz możliwość sprawdzenia CPU na innej płycie głównej (innej firmy mam namyśli ) żeby wyeliminować jeden z dwóch czujników (o ile pamięć mnie myli są dwa - 1 mobo a 2 w CPU ) ?
  2. Czy nowe chłodzenie procesora jest ciepłe ?

Ciasną obudowę w środku masz a co jeszcze mnie bardziej ciekawi jak z cyrkulacją, czy na froncie masz wentylator, który wdmuchuje świeże powietrze .

1 polubienie

Ok. Czekam