Komputer mi się sam włącza. system windows xp sp 3

Komputer mi się sam włącza czyli uruchamia .mam Windowsa XP z wbudowanym Service Packiem 3. A dzieje się to tylko wtedy gdy mojego kompa wyłączę na STAN WSTRZYMANIA .gdy komputer przejdzie już na ten stan wstrzymania po pewnej chwili sam się uruchamia mimo że monitor też mam wyłączony przyciskiem na przodzie ale i tak kom działa a po włączeniu monitora wiedzę ekran logowania i zaloguj się na swoje konto .CO Z TYM FARTEM MAM Zrobić czyżby w systemie Windows XP z wbudowanym service pakiem 3 miał jakieś wirusy co Antywirus Avast Free Antivirus 6.0.1289 mi nie wykrył a może mi jakiś haker do kompa się włamał i przejął nad nim kontrole i sam go uruchamia gdy on jest wyłączony na stan Wstrzymania .Proszę o pomoc bo coś bardzo dziwnego się dzieje z mym komputerem gdy go mam wyłączonego na stan Wstrzymania

Spróbuj Hibernacji!

Różni się trochę sposobem działania, ale w przypadku hibernacji już tak łatwo nie wybudzisz kompa klawiaturą lub myszą.

Sprawdź w biosie czy przypadkiem nie masz włączonej opcji „Wake-UP by PCI card/LAN” lub podobnej.

Powinna się znajdować w sekcji „Power Managment Setup” lub podobnej.

czynnik zewnętrzny

zrób tak jak prosi ak6

może też być przez jakieś urządzenie np drukarkę które wysyłają sygnał kontrolny i win się uruchamia