Komputer mi się wyłącza

Siema,

Podczas grania w gry komputer po jakimś czasie mi się wyłącza. Ostatnio była wymieniona pasta termoprzewodząca i wiatraczek w zasilaczu (bo jak był tamten to to strasznie głośno chodził) teraz ładnie cicho chodzi ale się wyłącza nwm co może znim być. Podam niżej parametry komputera

Płyta główna: Gigabyte GA MA 770T-UD3P

Procesor : AMD Athlon iix2 250 procesor 3.00 GHz

Dysk twardy 750 GB Samsung

Karta graficzna : NVIDIA GeForce 9800 GT

Zasilacz 400 watt

Chłodzenie poprawnie założone?

Sprawdź temperatury w stresie.

Podaj markę zasilacza.

Dodam jeszcze ze przed chwilą grałem i zasilacz znowu chodzi tak jak chodził czyli jak gram zaczyna wydawać dziwne dźwięki.

No właśnie z temperatura na procku jest dobrze już po pasta była wymieniona

wymieniona,myślę że to coś z zasilaczem

A marka zasilacza to XPOWER

Zasilacz jest słabej jakości i pochodzi z czarnej listy zasilaczy.Polecam podmienić zasilacz na inny firmowy i sprawdzić jak będzie się zachowywał komputer-.Czy będzie się wyłączał

Oki, tak zrobię

Dziękuję za odpowiedź :wink:

Nwm ale czy taki byłby dobry?

ZASILACZ ATX COOLER MASTER

THERMAL MASTER TM-500-PSAP-I3

?

A i czy jak wymienię zasilacz na większą moc to czy możliwe jest aby radiatori karta graficzna niezły tak ciepłe?

Bo jak gram to radiator się mocno nagrzewa a ten miernik cpu Podchodzi aż do 100 %, chociaż pasta była wymieniona

Zasilacz by taki polecił http://www.morele.net/zasilacz-chieftec-gpa-450s8-450w-atx-120mm-80-apfc-bulk-gpa-450s8-384670/

Co do nagrzewania radiatora to sprawdź temperaturę procesora i karty programem HWiNFO ale przed tym pograj z minimum 15 minut.

Wrzuć screena z tego programu z zakładki sennsors

   

Sęk w tym ze nawet 15 niepogram, conajwyzej może 5 minut

Może być po 5 minutach,wrzuć na forum to spójże na to.

Ale na winowajcę bym obstawiał zasilacz.Proponuję jak najszybciej go wymienić bo może spalić resztę podzespołów.

Najlepiej to nie używać komputera aż do wymiany na inny zasilacz markowy.

Oki najpierw wymieni zasilacz i wtedy zrobię tym programem