Komputer mi się zawiesza

Mam problem. Kiedy gram gdzies 5 minut w gta sa komp mi sie wiesza. Wszystko sie zniekształca. Wczesniej mi sie to nie zdazało, przeinstalowałem wszystkie sterowniki i nic. Ostatnio bawilem sie tez google earth i to samo ale po dość dłuższym czasie. Wyczysciłem nawet ten wiatraczek w karcie graficznej z kurzu i nic :slight_smile: czy moja karta jest już do du*y czy jak? Pomocy :slight_smile:

pod wpływam nagrzania rdzen graficzny niema odpowiedniego chłodzenia lub ono niewystarcza i kartka się wiesza…

zobacz czy pod radiatorem tam gdzie jest wiatraczek jest wystarczająca ilość pasty…

ale może nie grafika tylko co innego pamięć zasilacz który nie doprowadza odpowiedniego prądu do danego podzespołu,a może coś z partycjami,a kompa podkręcałeś,dużo przyczyn może być…

Złączono Posta : 30.04.2006 (Nie) 2:24

a włącz inna gre i zobacz czy się zawiesza

Na czym sie wiesza??? Zmień tytuł.

Podaj jakie masz temparatury.

Jaka masz kartę i jakie stery do niej.

Czy chodzi o temperatury płyty głównej i procesora? Bo tylko takie mam :slight_smile: a i przepraszam, co to są “stary”? :>

podaj wszytsko co masz … nawet temp. procka , płyty głównej , karty graficznej

Sterowniki.

Nazwa płyty głównej MSI MS-6712

Temperatury:

Płyta główna 41 °C (106 °F)

Procesor 53 °C (127 °F)

Wentylatory:

Procesor 3041 RPM

Obudowa 5921 RPM

Procesor Athlon 2000+ XP

Karta graf. GeForce FX 5200 ale nie wiem jak temperature sprawdzić

ForceWare_82.41

Pograj wtedy sprawdź temperaturę procesora. Bo jak jest to bez stresu to już jest dużo.

No i ostatni raz proszę o zmiane tytułu. Inaczej ZsYp.

grałem chwile no i jak zdazyłem sprawdzić to moze 2 stopnie sie zwiekszyło chyba do 55 i padł

zainstaluj 56,72

zainstalowałem. Potem po włączeniu sie kompa od nowa instalował sie jakiś sterownik, wszystkie parametryobrazu były zmniejszone. Teraz komp mi sie zacina nawet chwile po włączeniu, a jak zwiększe parametry to juz w ogóle.

czemu miał instalować starszą wersje … ??

Bo są to jedne z najlepszych sterowników.