Komputer mi świruje.prosze o sprawdzenie loga

witam. kilka razy probowalam zaloxyc konto dopiero sie udalo, gina mi wiadomosci, dopiero po uruchemieniu wszystkich mozliwych programow anty spywarowych moge cokolwiek zrobic,program antywirusowy znalazl mi 15 krytycznych obiektow w tym duzo jakiejs alexy, nie wiem co mam robic prosze o sprawdzenie loga

z góry dziekuje za pomoc

Do usunięcia:

O9 - Extra ‘Tools’ menuitem: Show &Related Links - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - C:\WINDOWS\web\related.htm

O9 - Extra button: Related - {c95fe080-8f5d-11d2-a20b-00aa003c157a} - C:\WINDOWS\web\related.htm

Cy znasz te rzeczy?:

O4 - Global Startup: STK016 PNP Monitor.lnk = ?

O4 - Startup: SpywareGuard.lnk = C:\Program Files\SpywareGuard\sgmain.exe

O4 - HKLM…\Run: [spywareTerminator] “C:\Program Files\Spyware Terminator\SpywareTerminatorShield.exe”

O2 - BHO: SpywareGuard Download Protection - {4A368E80-174F-4872-96B5-0B27DDD11DB2} - C:\Program Files\SpywareGuard\dlprotect.dll

C:\Program Files\STK016_V2.01\STK016M.exe .

Jeżeli nie znasz tych rzeczy możesz je usunąc ale to już twoja sprawa.Zrzuć jeszcze log z silentrunners.

Proponuję odinstalować SpywareTerminatora.

Te 2 wpisy skasuj. reszta ok.

dzieki, a loga z silentrunners nie moge zrobic bo wyskakuje blad przy uruchamianiu jakis :((

terminator odinstalowany ;]

co to jest ta alexa?

niegroźny spyware :slight_smile:

jaki ? :slight_smile:

jakto niuegrozny :o bosh… Ci moi wrogowie… to co mam z nia zrobic, wsadzilam w jakas kwarantanne starczy…?

skoro odinst terminatora ,to

co najlepiej za instalowac zeby zadne glupie dzieci mi sie nie wlamywaly ?

bo tak bez niczego to ciezko bedzie… czuje sie obserwowana :smiley:

blad sie wyswietla ze potrzebuje Windows Management Instrumentation ? o co kaman? :frowning:

Dopóki, nie używasz jej softu (alexa tollbar) , Service Pack 2 Usuwa alexę w całości

Ściągnij i zainstaluj WMI

http://www.microsoft.com/downloads/deta … F236E0E875

spybot, ad-aware…

a to jeszcze o tej alexie jakis log z kwarantanny

cos wam to mowi, co to jest?

Złączono Posta : 02.08.2006 (Sro) 18:37

ok wlasczylam download 'a WMI ale przy uruchamianiu na moim XP mi nie dziala , :frowning: mzoe jakis inny link do innej wersji :frowning:

no i znowu mi jakis ■■■■ znalazlo zaraz sie zalamie :frowning:

secret_lady sprawdź tak :

Start --> Uruchom --> cmd i wpisz net stop winmgmt

Następnie opróżnij folder C:\WINDOWS\system32\wbem\Repository

Start --> Uruchom --> cmd i komenda net start winmgmt

Restart.

Ten loz z czego ? Alexa, Ciasteczka (wyczyść je np. ccleanerem) i małe śmieci.

Proponuję instalację SP2.

zrobione

z AD-aware z obiektow krytycznych wsadzonych do kwarantanny

wyczyszczone wszystko, alexa siedzi w kwarantannie

dzieki,. mam nadzieje ze to pomoze, cos jeszcze moge / mam zrobic…?

Złączono Posta : 06.08.2006 (Nie) 23:38

chyba jednak nie pomoglo ;/ wlasnie wyswietlil mi sie jakis komunikat w gg ktory zaakceptowalam i teraz w lavasoft ad-aware wyswietla sie to jako registry modification detected. 7 tracking cookie nagle sie zblokowalo i wyskakiwal; przez pol h komunikat gg “not logged in” i glosno ‘pikał’… ;/ what’s up… od jutrra nie wlaczam kompa, to bez sensu :frowning: