Komputer mniej więcej po minucie zcina się i nic nie można

Witam ,mam od kilku dni taki problem. Komputer mniej więcej po minucie zcina się i nic nie można zrobić mija jakieś 10-15sekund i znów mogę normalnie funkcjonować, nie na długo po znów po ok. minucie się zcina i tak w kółko ;/ Proszę o pomoc!

*dodam, że wcześniej takich problemów nie miałem

eryczzek , Proszę o konkretne zatytułowanie wątku, oraz dostosowanie posta do wymogów zawartych w temacie:

viewtopic.php?f=16&t=394978

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik.

eryczzek , jaki system operacyjny?

Ile RAM - u.

Ile lat ma komp?

Kiedy ostatnio czyszczony z niepotrzebnych plików?

Jak możesz pokaż logi z OTL, log dajesz na www.wklej.org tutaj jedynie link.

Komp ma ponad 10 lat - ale przez ten czas wszystko było wymieniane od płyty głównej po obudowę

windows 7

Ram -1,5GB

Dodatkowo przy zresetowaniu(bo nie mogłem nic zrobić-tzn myszką mogłem ruszać, ale nie reagował na komendę Zamknij System)

Gdy wybieram użytkownika wyskoczyło.

System windows nie może nawiązać połączenia z usługą sens.Skontaktuj się z administratorem systemu

i teraz mam problem z uruchomieniem >> podczas włączania na czarnym ekranie muszę długo czekać, aż wyskoczy jakiś napis> nie spisałem, po którymś razie wyświetliło się możliwość naprawienia> teraz mi się naprawia(ale już wcześniej tak robiłem i to problemu nie rozwiążę> to znaczy komputer będę mógł uruchomić, ale nadal będzię się zcinał >>

>>

jak się robi te LOGI?

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html