Komputer muli.Nie da się nic zrobić ;(

A sieciowe połączenie jest widoczne i działa - dół pasek prawa strona.
Jaki masz system?

Masz sam kabel LAN, modem, router,inne? - bo tu może być problem? sygnał nie dochodzi do kompa.

Nie bardzo rozumiem gdzie to jest.Win 8

Taki trójkącik mam chodź go nie powinno być

Z reguły telewizorek koło głośniczka na pasku - nigdy tego nie widziałeś?

Widziałem

Również nwm czm mam coś takiego…Zawsze miałem nazwę mojej sieci

A PPM na tej ikonie i rozwiąż problemy.

I to może być ten problem lub uszkodzenie karty sieciowej lub trzeba na sztywno zestroić połączenie LAN - dzwoń do dostawcy.

To na pewno sprawdziłeś?

Sprawdź
IE i Narzędzia i Opcje internetowe i Połączenia i ustawienia sieci LAN i zobacz, czy czasem nie masz zaptaszone Serwer proxy (ma być pusty kwadrat), a ma być zaptaszone automatycznie wykryj ustawienia i OK, restart i sprawdż teraz

Zdjęcie jak dam rozwiąż problemy

Sprawdź to.

Nic nie dało ;/

Być może problem leży po stronie Twojego komputera, a być może chwilowa awaria u dostawcy (do weryfikacji przy innym urządzeniu podłączonym do tego samego łącza). Sprawdź adres IP we właściwościach połączenia. Jeśli jest to adres o początku 169 to nie dziwne, że nie masz Internetu. Możesz sprawdzić sytuację w trybie awaryjnym z obsługą sieci.

A może być to problem w msconfig ?

Sprawdź wszystko i sprawdź na innym sprzęcie, czy masz w ogóle internet?

Może antywirus blokuje - wyłącz go na chwilę i sprawdź.

Dalej nie wiadomo? jakie urządzenie dostarcza internet i to co jw.

W msconfig ustaw uruchamianie normalne.

Wifi działa a do innego podłączyć nie mogę bo nie posiadam

A w msconfig na normalne nic nie dało

Czyli, musi być jakiś modem,router lub inne urządzenie?

Zresetuj to urządzenie (odłącz od zasilania), zmień jak jest możliwość na urządzeniu gniazdo LAN dla Twojego kabla do kompa - może kabel uszkodzony, źle wsadzona wtyczka do karty sieciowej, uszkodzona karta sieciowa i inne.

Nwm czy to pomoże ale kartę sieciową mam wbudowaną w płytę główną ;/

Nie ma znaczenia, w/g systemu wygląda na OK, co nie znaczy, że jest sprawna - na karcie z tyłu płyty są dwie diody - czy obie działają przy połączeniu?

Tak.Obydwie swiecą

No to wszystko masz napisane i działaj.