Komputer muli po formacie

Witam

2 dni temu zrobilem formata I zainstalowałem Windows 10. Problem w tym że komputer tragicznie muli, czy to przeglądając Internet czy grając w gry. W CSGO lub League of Legenda 60 fps mając ustawione wszystko na low chodź powinno śmigać na średnich według mnie spokojnie. Tak samo jeśli chodzi o chrom czy inne programy które strasznie wolno chodzą, często wyskakuje komunikat brak odpowiedzi. Czasami mam problem z odpaleniem go tj. Wlacza sie i wylacza po odpaleniu pulpitu. Komputer był odkurzany. Myślałem że to wina ramu, po wyjęciu obu kości miałem sygnał 8 krótkich pikniec po czym się wyłącza i włącza ponownie. Sterowniki do karty graficznej aktualne ze strony Nvidia.

Specyfikacja komputera:
Intel Core 2 duo E8400 3.0Ghz
Grafika gt720 2gb
4gb ram

System pobrał i zainstalował już wszystkie aktualizacje?

  1. Usuń wszelkie antywirusy firm trzecich, jeśli takie masz. Uruchom i skonfiguruj jedynie Windows Defender.
  2. Wstrzymaj autostart zbędnych programów lub je odinstaluj (są na pasku zadań!).
  3. Sprawdź czy system nie pobiera aktualizacji. Jeśli tak, to pobierz wszystkie i zainstaluj.

System pobrał I zainstalował wszystkie aktualizacje, nie mam żadnych dodatkowych antywirusów oprócz systemowego. Żadne programy się nie odpalaja wraz z system oprócz Nvidia experience, one driver, Windows defender.