Komputer muli się przy kopiowaniu/instalowaniu

Witam. Mam taki problem, gdy cos instaluje albo kopiuje to mi komp sie muli. Jak tego uniknąć??

Proszę o pomoc.

Z góry dzięki za pomoc.

To jest nieuniknione.

Dysk przy kopiowaniu danych/instalowaniu oprogramowania jest używany dosyć intensywnie i to spowalnia system.

Mam Windows xp, service pack 2, Inter Core 2 Duo 2,66 Ghz, 1Gb Ram, Plyta Glówna Azus P5K Se, Karta Graficzna Geforce 8600GT,Zasilacz 500v.

Dodane 08.08.2009 (So) 21:54

Ale nie u wszystkich tak jest.

Komputer regularnie czyszczony ze śmieci? Defragmentowany dysk? Skanowany na obecność wirusów antywirusem lub antyspyware?

Ostatnio był wyczyszczony i skanowany, ale nie wykryto wirusów dysk miał być defragmentowany, ale niestety po kompie.

Ale laptop, na którym teraz pisze nie jest skanowany ani defragmentowany i nieczyszczony ze śmieci Sie nie tnie.

Spróbuj powiększyć ilość pamięci wirtualnej.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=jak+zwi%C4%99kszy%C4%87+pami%C4%99%C4%87+wirtualn%C4%85&btnG=Szukaj&lr=

Mała ilość pamięci wirtualnej, to zazwyczaj główny problem mulenia kompów.

Problemem może być ochrona rezydentna AV, spróbuj przeprowadzić te operacje przy wyłączonej ochronie rezydentnej. Jeżeli pomoże, to kłania się konfiguracja AV.

Ja myślę, że przy takim sprzęcie antywir nie powinien zamulać kompa

Być może sproboje jak przyjadę z komputerem z wakacji, bo niestety nie działa, ale po naprawie jak będzie tak dalej to spróbuje tak jak zaproponowałeś.