Komputer muli się przy kopiowaniu/instalowaniu

(Bartoszlini) #1

Witam. Mam taki problem, gdy cos instaluje albo kopiuje to mi komp sie muli. Jak tego uniknąć??

Proszę o pomoc.

Z góry dzięki za pomoc.

(deFco247) #2

To jest nieuniknione.

Dysk przy kopiowaniu danych/instalowaniu oprogramowania jest używany dosyć intensywnie i to spowalnia system.

(Bartoszlini) #3

Mam Windows xp, service pack 2, Inter Core 2 Duo 2,66 Ghz, 1Gb Ram, Plyta Glówna Azus P5K Se, Karta Graficzna Geforce 8600GT,Zasilacz 500v.

-- Dodane 08.08.2009 (So) 21:54 --

Ale nie u wszystkich tak jest.

(Cyba91) #4

Komputer regularnie czyszczony ze śmieci? Defragmentowany dysk? Skanowany na obecność wirusów antywirusem lub antyspyware?

(Bartoszlini) #5

Ostatnio był wyczyszczony i skanowany, ale nie wykryto wirusów dysk miał być defragmentowany, ale niestety po kompie.

Ale laptop, na którym teraz pisze nie jest skanowany ani defragmentowany i nieczyszczony ze śmieci Sie nie tnie.

(Darekskowi) #6

Spróbuj powiększyć ilość pamięci wirtualnej.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=jak+zwi%C4%99kszy%C4%87+pami%C4%99%C4%87+wirtualn%C4%85&btnG=Szukaj&lr=

Mała ilość pamięci wirtualnej, to zazwyczaj główny problem mulenia kompów.

(system) #7

Problemem może być ochrona rezydentna AV, spróbuj przeprowadzić te operacje przy wyłączonej ochronie rezydentnej. Jeżeli pomoże, to kłania się konfiguracja AV.

(Darekskowi) #8

Ja myślę, że przy takim sprzęcie antywir nie powinien zamulać kompa

(Bartoszlini) #9

Być może sproboje jak przyjadę z komputerem z wakacji, bo niestety nie działa, ale po naprawie jak będzie tak dalej to spróbuje tak jak zaproponowałeś.