Komputer na części! Tanio!

Witam. Mam do sprzedania części do komputera, ponieważ brakuje mi trochę kasy do nowego. Nie orientuje się w cenach, dlatego piszę na oko. Proszę o propozycje cenowe. Dogadamy się ;D

O to części:

Procesor : Intel Pentium D inside LGA (2 rdzenie po 2,8 Ghz) 50 zł

Płyta główna : ASROCK CONROE945PL-GLAN 40 zł

Pamięć DDRAM-II 1,5 GB 533 MHZ PC420 70 zł

Zasilacz Tracer 400 W 100 zł

No i dysk jak ktoś by chciał WD1600AAJS 160 GB Sata 60 zł

Oczywiście wszystkie te części są jeszcze w użytku, są 100 % sprawne. Na tych komponentach można zagrać:

-CoD4 MW na średnich detalach wszystko idzie bardzo płynnie a na najwyższych już trochę przycina, bo karta Pali 7300 GT ma tylko 256 mb

-GTA San Andreas na najwyższych idzie tylko czasami jak za dużo programów jest po otwieranych to wtedy przycinki lekkie są

-Medal of Honor Wojna na Pacyfiku idzie na średnich nic nie muli

Myślę,że jak by była lepsza grafa to nawet GTA IV poszło by bez przycinek żadnych.

Proszę pisać. Mogę też wystawić na aukcje na allegro.

Misiek1227 , uzupełnij opis o brakujące dane, w przeciwnym wypadku temat wyląduje w koszu.

Z zasilaczem zaszalałeś, przecież nowy Tacens Radix IV 450W jest za 130zł, NeoTECi są za 100zł :smiley:

Wiem ale ja dałem za ten zasilacz 130 zł a ceny wystawiałem na oko także… ;D

Ceny są do dużej negocjacji

To chyba jakiś żart jak go dajesz gratis to ok :stuck_out_tongue:

Wziąłbym procek + płytkę główną po tym jak się upewnię, że podpasują do reszty w moim starym kompie.

A z jakiej miejscowości jesteś bo możliwe że chwyciłbym wszystko

Choszczno, 70 km od Szczecin

Mógłbyś dać HD Tune screeny zakładek w jakim ten dysk jest stanie? Jestem nim zainteresowany.

Aktualne jeszcze :?:

Zależy co chcesz wziąć :smiley:

Co z tym dyskiem ;p?

Nic wszystko w porządku, tylko dlatego napisałem tak bo jest 160 GB a jak ktoś kupuje już dysk to min. 500 Gb.

Mi wystarczy 160. Dlatego wcześniej napisałem, abyś dał screeny z hd tune.

Kurde zrobiłem go, ale nie mogę go odszukać. Pamiętam, że minimalny transfer to 45 mb a maksymalny 89 mb, takie liczby mi się przypominają. :smiley: Postaram się zrobić na jutro.