Komputer na używanych częściach do gier (do 700zł) do obecnego zasilacza, dysku bądź płyty

Witajcie. Mój komputer padł MARTWY kilka dni temu. Staje na LOGO Intel, Burczy itp. Szkoda na niego czasu. Dość pilnie potrzebuje coś do pracy a także do GIER :] Zbieram już na nowy komputer (planowany za około 2500-3000zł) lecz na chwilę obecną muszę złożyć coś najlepiej za 600-700 zł.
Mam kilka opcji.  Pierwsza to zakup czegoś takiego: http://allegro.pl/acer-mg43m-8gb-ddr3-quad-4x3-00ghz-x5450-q9650-i6553091609.html

Do dyspozycji mam Zasilacz Enlight 350W lub 400W jakiś oname (brak nalepki). Mam też kartę graficzną RADEON HD 5670. Mam też płytę glowną: GIGABYTE GA-H61M-S2PV oraz 1 kość GB DDR3 1600Mhz pamięci RAM. Jakiś dysk się znajdzie. Do tego mam Procesor INTEL (2 rdzeniowy, nie znam jeszcze modelu, socket 1155 - raczej do wymiany bo słabizna jakaś) i jeszcze jedna Kartę graficzną ale też raczej zadna rewelacja.
Główne pytanie brzmi czy taką łytę z procesorem  RAM jak podałem w linku za 350zł warto kupić? Dołożył bym swój zasilacz, swoj dysk, Swoją starą grafikę (ewentualnie coś nowego do 200zł) i czy to by coś podziałało? Czy nada się do pogrania na średnich w GTA V? :
Obecnie miałem Intel core 2 Quad Q9300 x2,5ghz, 3Gb ram DDR2 800hz i wlasnie radeona opisanego wyżej i nawet na MINMALNYCH nie szło w GTA V nic zrobić 3-5fps :).
Ewentualnie można by pozbierać części i dopasować do płyty opisanej wyżej (Procesor do wymiany, Ram dokupić)? Co myślicie? Więcej szczegółów na temat procesora i grafiki z tej płyty w sobotę a do tej pory proszę o opnie o zestawie z linku,