Komputer nagle staje -,-

Witam!

Od jakiegoś czasu mam problem z moim komputerem, chodzi o to że czego bym nie robił, to on się zacina. Po prostu staje i nic nie można zrobić (wyłączyć NumLock czy Caps’a).

A najdziwniejsze jest to że nigdy tak nie miałem, mogłem grać w GTA IV słuchać muzyki i przeglądać internet jednocześnie a on potrafił robić to bez problemu, tylko przy przełączaniu się Alt+Tab z Mozilli do GTA IV chwilkę myślał (ok.15sek).

Teraz w sumie też mógłbym tak zrobić ale nie w tym rzecz.

Maksymalnie 2x dziennie się to zdarza, czasami wcale, “ścina” gdy gram ale również jak chodzę po internecie. Czyściłem ostatnio dyski twarde z niepotrzebnych plików i jest lekka różnica w szybkości działania ale nie z tym problemem. Mój nauczyciel od informatyki mówił że przynajmniej 20% pojemności dysku twardego powinno być wolne żeby komputer mógł działać, więc i tak zrobiłem. Przeczyściłem wszystkei dyski z czego mogłem i mam ponad te 20%. Tylko dysk “C:” mam 37,4Gb a z tego 17,2Gb wolnego, czy to nie za mało? Zauważyłem też że na popularnej Se7en znika, znaczy się zajmuje coraz więcej miejsca na dysku -,-

Chciałbym zauważyć że na “C:” nie mam nic innego niż sterowniki, kopie zapasowe, wcześniejsze wersje itp,itd mam powyłączane.

Proszę o pomoc, wujek Google nie był skłonny mi pomóc…

Mój sprzęt:

OS: Windows 7 Ultimate x32

CPU: AMD Athlon X2 3,5Ghz (+7000)

RAM: 2GB GoodRam 1333Mhz (Jedna kość)

GPU: Gainward GeForce 512mb 256bit DDR3 (przez taki bajer w płycie głównej (Turbo3D) pokazuje mi że mam 1,2Gb -,-)

MO: Gigabyte 880GM-D2H

Średnie zużycie procesora gdy chodzę po internecie (z 3 otwartymi kartami) + Słuchanie muzyki = 15%

Podczas gry np w GTA IV = Max 70-80% (ale komputer jeszcze podczas tej gry mi się nie ściął)

Jaki zasilacz ?

Usuń punkty przywracania systemu, czy coś takiego. Taka opcja, która gromadzi syf w System Volume Information :stuck_out_tongue: Oprócz tego przeczyść CCleanerem i wstaw loga z OTL.

Jak z temperaturami?