Komputer nagle zaczął wolno chodzić

Witam. Wczoraj popołudniu po zainstalowaniu Driver Booster komputer nagle zaczął “mulić”. Uruchomiłam komputer w trybie awaryjnym, gdzie dokończyłam aktualizację sterowników i odinstalowałam program. Przeskanowałam system Ashampoo Anti-Virus (również zainstalowany wczoraj) i znalazł kilkanaście infekcji. Jest troszkę lepiej, ale w dalszym ciągu wszystkie czynności zajmują mu 4x dłużej niż zwykle. Mozilla co chwilę się wiesza, potem wraca do normy. Nawet otwarcie byle jakiego dokumentu zajmuje 2-3 minuty. Próbowałam wczoraj uzyskać logi OLT, komputer pracował całą noc i dalej nie skończył. Po uruchomieniu w trybie awaryjnym logi wykonał w ciągu 20 minut. Bardzo proszę o pomoc lub jakieś wskazówki.

Logi OLT

http://www.wklejto.pl/244587

 

Jeśli masz włączone przywracanie systemu to przywróć system do momentu gdy działał poprawnie. Potem ponownie zrób skan, aktualnie obowiązuje farbar (patrz przypięty temat w dziale bezpieczeństwo).

Przywróciłam system, wygląda na to, że wszystko wróciło do normy, chociaż Mozille gdzieś wcięło i musiałam ją zainstalować od nowa.

Logi

http://www.wklej.org/id/1898110/

http://www.wklej.org/id/1898111/

http://www.wklej.org/id/1898112/

 

 

Odinstaluj McAfee Security Scan Plus.

Zrobionie

Fixlog

http://www.wklej.org/id/1898200/

Nowy raport

http://www.wklej.org/id/1898202/

Skasuj folder C:\FRST

 

Zrobione, czy coś jeszcze powinnam zrobić?